fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Taraba: Pán Krajčí, manželke sa vybil mobil, tak Vám píšem sms ja. Môže ísť vysypať smetie?

Tomáš Taraba verí, že hárky na referendum podpíše viac ako pol milióna ľudí. Fotokoláž (via TASR)
„Pán Krajčí, manželke sa vybil mobil, tak Vám píšem sms ja. Môže ísť vysypať smetie? Odpíšte prosím rýchlo. Vďaka,“ uvádza na sociálnej sieti fiktívnu sms žiadosť o priepustku zo zákazu vychádzania nezávislý poslanec Tomáš Taraba. 
Opozičný poslanec je skeptický v tom, či je súčasná vládna koalícia schopná prijímať a realizovať efektívne opatrenia v boji s pandémiou. „Tvrdia, že priepustky na SMS by v pohode zvládli. Oni, ktorým skolaboval zatiaľ každý systém, oni ktorí na Veľkú noc zapchali na desať hodín diaľnice a cesty,“ pripomína.
„Oni, ktorým počas testovania zamrzol systém na prihlasovanie sa. Oni, ktorým nefunguje ani prihlasovanie na vakcináciu a skolaboval im systém vyhľadávania kontaktov, vyratúva vládne neúspechy.
„Oni, ktorým ukradli státisíce údajov z NCZI o testovaných osobách na COVID lebo to mali uložene v dokumente ako keď sa žiaci na základnej škole učia robiť s Windowsom. Tak oni by určite stíhali odpovedať na 50 miliónov SMS správ denne. Úplná pohodička,“ uzatvára skepticky Taraba.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info