fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

MUDr. Marec: Čo mi urobia, ak odmietnem ukázať mobil či certifikát? Zatknú ma? Príde NAKA?

MUDr. Jozef Marec. Foto facebook Jozef Marec

Známy lekár primár sa zamýšľa nad tým, ako chce vláda zabezpečiť kontrolu certifikátov či „povoleniek na pohyb“, o ktorých hovoril minister zdravotníctva Marek Krajčí. Je to chránený údaj. Čo mi urobia? Zatknú ma?  pýta sa Jozef Marec.

Doktor Marec: izraelské radary budú vyhľadávať neotestovaných!

„Dospel som k záveru, že idiota môže pochopiť len idiot. Preto ak máte pocit, že chápete nové tzv. protikoronové tzv. opatrenia Matovičovej družiny, radšej sa tým moc nechváľte. Mňa by napríklad zaujímalo, ako ma policajt donúti bez súdneho príkazu, aby som mu ukazoval obsah svojho mobilu, či mám nejakú debilnú SMS, alebo nie. Ako vôbec môže policajt donútiť niekoho, aby ukazoval výsledok vyšetrenia svojho zdravotného stavu, čiže výsledok testu na kovid,“ zamýšľa sa lekár.

A snaží sa nájsť odpoveď: „Je to chránený údaj. GDPR či ako sa to píše. Porušujú sa zákony v priamom prenose, dochádza k zneužívaniu právomoci verejného činiteľa. Čo mi urobia? Zatknú ma? Príde si po mňa o 4.00 ráno NAKA, päť hrubých krkov so samopalmi? Čo mi urobia, ak odmietnem ukázať mobil aj certifikát o teste?“ pýta sa Jozef Marec.

MUDr. Marec: Vláda idiotov už po niekoľký raz znásilnia národ a zarobili na tom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info