fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„Nepichajú nám vakcínu, ale génovú terapiu. V USA po očkovaní zomrelo už 329 ľudí,“ tvrdí advokát

FOTO TASR - Jaroslav Novák

Známy advokát Peter Weis, z advokátskej kancelárie Weis a Partners sa opäť zapojil do debaty o výhodách, či rizikách používaných očkovacích látok. Prekvapujúce informácie uverejnil na internetovej stránke kancelárie. Čitateľov upozorňuje predovšetkým na riziká jej podania. V záujme vyváženia prebiehajúcej jednostrannej štátnej kampane. 

Advokát je presvedčený, že štát by v takejto kampani mal postupovať tak, aby sa občania dozvedeli všetky informácie. Teda pozitíva, aj negatíva. Nie rozhodnúť sa na základe reklamy a potom sa cítil podvedený a prípadne niesol následky. Opäť sa však, podľa neho, stretávame s dúfajme neúmyselným pokusom o vylákanie informovaného súhlasu.

 

„Nie som opica, aby mi stačilo ukázať banán a pôjdem v stáde,“ vraví na očkovanie Belousová

V záujme vyváženia preto Weis zhromaždil a uverejnil chýbajúce informácie, ktoré sa zo štátnej kampane nedozvieme. Tu sú:

 

Je mRNA vakcína vakcínou? Nie. Vakcína v sebe štandardne obsahuje antigén, na ktorý má telo imunitne odpovedať a pre prípad budúceho kontaktu s antigénom mať uložený model odpovede.

 

mRNA „vakcína“ je naopak látka, ktorá z vašich buniek vyrobí továreň na antigén (alebo jeho časť) a až potom by mala nasledovať odpoveď na vyrobený antigén atď. Preto názov vakcína by bolo vhodné nahradiť niečím logicky vhodnejším, napr. spojením génová terapia. Ako dlho bude táto mRNA v tele pôsobiť tak, aby sa reakcia organizmu nezačala podobať na autoimunitné ochorenie? Je to otázne a zaslúži si, aby ste sa o to pred podaním terapie osobitne zaujímali. Rovnako ako to, či sa táto mRNA nestane súčasťou vašej genetickej výbavy a čo je s tým prípadne spojené z dlhodobého hľadiska.

 

mRNA vakcína je schválená výlučne na núdzové použitie. To znamená, že ak sa „zaočkujete“, nedostanete v plnej miere schválenú bezpečnú látku. Pred rokom 2023 takú látku zrejme ani nedostanete. Tento druh vakcíny nie je totiž logicky otestovaný na strednodobé a dlhodobé následky.

 

Taraba: Štátom financovaná kampaň na očkovanie nespomína riziká, je klamlivá a neetická“

Ďalej sa pozrime na čísla. Podľa Weisa totiž zaujímavé štatistiky vykazuje USA a Izrael. Začnime v USA, štatisticky najzasiahnutejšej krajine.

 

„K 22.1.2021 zaznamenala CDC (obdoba nášho ÚVZ) oficiálne v priamej spojitosti s očkovaním experimentálnymi mRNA covid vakcínami 9845 vedľajších účinkov, z toho 329 úmrtí. Aby ste si mohli naštudovať všetky informácie v súvislosti s úmrtiami (prípadné komorbidity a pod.), pripájame aj link tu.“

 

Štruktúra účinkami najohrozenejších skupín je takáto: 44 – 65 rokov – 49 úmrtí, 65 – 75 rokov – 43 úmrtí, nad 75 rokov – 170 úmrtí.

 

„Izrael zasa uviedol, že viac ako 12 400 ľudí sa kovidom nakazilo až po „vakcinácii“. Z toho 69 po aplikovaní druhej dávky. Aby sme však mohli byť objektívni, je potrebné počkať na určitý časový odstup po podaní druhej dávky očkovacej látky a uviesť nové dáta, ktoré následne porovnáme. Až potom si môžeme povedať, či je vakcína sloboda, alebo niečo úplne iné. Zdroj tu.“

 

A na záver advokát Peter Weis ľudí vyzýva: „Študujte, sledujte vývoj a hlavne: rozhodnite sa správne a slobodne. Buďte zdraví.“

 

 

 

Reklamný biznis zvetril tučnú korisť, obohraté tváre sa už zbiehajú

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info