fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Luxusná dovolenka Plačkovej v Keni: Koľko stojí ubytovanie medzi žirafami?

Zuzana Plačková / Instagram (@queen.plackova)

Bezhlavé rozhadzovanie peňazí má influencerka a samozvaná kráľovná Instagramu Zuzana Plačková (29) v krvi. Začiatok roka 2021 trávi na dovolenke v Afrike, z rajského Zanzibaru sa pred niekoľkými dňami navyše premiestnila do divokej Kene. Čo tam? Ubytovanie medzi žirafami za tisíce dolárov, informuje portál Blesk.

Plačková rozhodne nemá hlboko do vrecka. Nemalé útraty v butikoch popredných svetových značiek, drahé luxusné autá a prvotriedne dovolenky v najkrajších svetových destináciách – tak si žije jedna z najobľúbenejších slovenských influencierek.

Niet preto vôbec divu, že sa na svojej tour de Afrika pozrela do Kene a ubytovala v preslávenom „Giraffe Manor“ čiže žirafom panstve. Hotel neďaleko hlavného mesta Nairobi ponúka nevšedný zážitok – pobyt v tesnej blízkosti ohrozených žiráf. Nie nadarmo sa táto usadlosť, postavená v 30. rokoch minulého storočia, stala cieľom „instagramerov“ z celého sveta. Veď kto by nechcel fotografiu, ako obeduje pri stole s dvoma žirafami vykukujúcimi z okien?

Presne týmto obsahom Plačková kŕmi svojich verných fanúšikov už niekoľký deň a tí sa nad roztomilými žirafami len rozplývajú. Za nezabudnuteľný životný zážitok so všetkým sa záujemcovia poriadne buchnú po vrecku. Jedna noc v tom najluxusnejšom apartmáne totiž stojí 3000 dolárov.

Zuzana Plačková má nové plastiky tváre! Zaplatila za ne neuveriteľné peniaze

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info