fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Sex zabránil lupičovi v úteku z miesta činu. No nie je to smola?

Ilustračné foto / Pixabay

Bratislavská polícia za kurióznych podmienok zadržala páchateľa lúpežného prepadnutia čerpacej stanice na Panónskej ceste. Mladý muž fatálne premárnil svoju šancu uniknúť spravodlivosti, keď dal pred útekom prednosť neviazanému sexu v priestoroch objektu, ktorý tesne predtým vylúpil, informuje TASR.

Policajná hliadka po príchode na miesto zistila, že páchateľ je vo vnútri čerpacej stanice. „Policajti v jednej z miestností spozorovali muža, ktorému poskytovala sexuálne služby mladá žena. Policajti chceli muža na mieste obmedziť na osobnej slobode, keďže však kládol aktívny odpor, boli voči nemu použité donucovacie prostriedky,“ informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff

Mladý muž mal podľa zistení polície pod hrozbou násilia od zamestnanca čerpacej stanice žiadať vydanie finančnej hotovosti. Páchateľ neskôr zamestnanca napadol, tomu sa však podarilo ujsť a muža zamknúť vo vnútri prevádzky. Zamestnanec čerpacej stanice bol prevezený k ošetreniu do jednej z nemocníc. Páchateľ skončil na policajnej stanici a bolo voči nemu začaté trestné stíhanie. Je viac než pravdepodobné, že k sexu sa tak skoro nedostane.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info