fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„Premiér im vyrába imidž handier na topánky a oni nič,“ hovorí Tomáš o Remišovej výpovedi v budove vlády

Erik Tomáš / Fotokoláž (via TASR)

„Igor Matovič nazval svojho vicepremiéra a koaličného partnera Richarda Sulíka idiotom a obvinil ho zo zodpovednosti za 4300 životov a ekonomických škôd vo výške jednej miliardy eur.“ Povedal či skôr napísal Erik Tomáš.

Reprofoto FB (@Erik Tomáš)

„Šéf liberálov si totiž dovolil kritizovať Matovičove úlety pri riešení koronakrízy. Už vieme, že “hryzkal len slabučko” a napokon sklopil uši.“ Píše na sociálnej sieti v statuse Erik Tomáš.

„V pozícii vnútrokoaličného oponenta sa ho snažila vystriedať Veronika Remišová, ktorá jediná na rokovaní vlády hlasovala proti plošnému testovaniu. Zúrivá reakcia Matoviča prišla rýchlo a Remišovú vyhadzuje z budovy úradu vlády. Je toto už normálne?“ Kladie si rečnícku otázku Tomáš.

„Matovičova obsesia pri zbytočnom plošnom testovaní je už taká silná, že je zrelá na odborné vyšetrenie. Sulík a Remišová boli ponížení, ale myslíte si, že sa niečo udeje? Nič ! V mene udržania sa pri moci sa zmieria s tým, že im premiér vyrába imidž, pardon za výraz, “handier na topánky”… Dodáva vizionársky člen strany HLAS – SD.

„Matovič sa už krúti ako had“, tvrdí Erik Tomáš

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info