fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Matovič aj Naď podľa Rašiho klamú, bude to riešiť právnou cestou

Na snímke poslanec parlamentu SR Richard Raši (Smer-SD) / TASR - Martin Baumann

Richard Raši tvrdí, že nikdy nevlastnil žiadnu nehnuteľnosť v Chorvátsku a ostro sa ohradil voči výrokom premiéra Igora Matoviča a ministra dopravy Jaroslava Naďa v televíznej diskusnej relácii a na sociálnych sieťach.

„Strana Hlas-SD, v ktorej je Raši podpredsedom, bude tieto klamstvá riešiť v trestnoprávnom a aj v občianskoprávnom konaní.“ Informuje Raši cez web ta3.com.

Reprofoto FB (@Igor Matovič)

„Ostro sa ohradzujem voči klamstvám ministra obrany Jaroslava Naďa a premiéra Igora Matoviča,“ vyjadril sa Raši v oficiálnom stanovisku s tým, že v Chorvátsku žiadnu nehnuteľnosť nevlastnil, nevlastní a ani nad tým neuvažuje. Informácie o vile v obci Rogoznica zdieľali Matovič a Naď na svojich facebookových profiloch.“ Dodáva web ta3.com.

„Keď som v minulosti v Chorvátsku dovolenkoval, vždy som bol ubytovaný v hoteloch, alebo v oficiálnych apartmánových domoch určených na prenájom, za ktoré som tak, ako každý turista, musel riadne zaplatiť cenu obvyklú v danom mieste a v danom čase,“ vyjadril sa podpredseda mimoparlamentnej strany. Hlas-SD bude kauzu riešiť v trestnoprávnom aj v občianskoprávnom konaní.“ Znie správa na citovanom webe.

Raši vyškolil Matoviča ako malého chlapca: Amatér, diletant a s fialkami na očiach

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info