fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Bugár: Matovič mi ide po krku. Chce ma dať teatrálne zavrieť

Béla Bugár / TASR

Bývalý politik a predseda strany Most-Híd Béla Bugár vyhlásil, že so súčasným premiérom nemal dobré vzťahy. Igor Matovič nezabúda, tvrdí Bugár a hovorí, že súčasná vláda sa ho chystá poslať do väzby, informuje portál ereport.sk.

Bugár získal informácie z prostredia orgánov činných v trestnom konaní, podľa ktorých sa hovorí, že „treba niečo nájsť na Bugára a potom ho teatrálne zobrať“.

„Toto nie je o vládnutí. Toto je o pomste. Ja viem, že Matovič nezabúda. Hlavne po tom, ako som povedal, že ak si mám vybrať medzi Matovičom a smrťou, vyberiem si smrť,“ dodal Bugár.

Slováci vystavili účet Matovičovi: totálny debakel v prieskume!

Za detinské označil vyhrážky premiéra, že keby odvolali vicepremiéra Richarda Sulíka (SaS), ktorý môže podľa slov Matoviča za tisíce úmrtí, mohla by sa rozpadnúť koalícia a vrátili by sa korupčníci. Bugár tvrdí, že niektorí ministri, najmä z OĽaNO, v úradoch zo začiatku len “hľadali na predchádzajúcich ľudí nejaké svinstvá”. To je podľa neho na vládnutie málo.

Bugár dodal, že ak niekto pochybil, mal by byť potrestaný, ale je to práca orgánov činných v trestnom konaní, nie ministrov. Negatívne vníma i vyjadrenia o skalpoch pri zadržiavaní rôznych osôb či niektoré výroky o smrti exprezidenta polície Milana Lučanského. Myslí si, že aj to podkopáva dôveryhodnosť vlády.

V koalícii to škrípe: Za ľudí nepodporí čistky Matovičovho OĽaNO v štátnej správe

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info