fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„Jediné čo prenasleduje Tódovú z Denníka N, je jej svedomie“, píše Blaha

Ľuboš Blaha a Monika Tódová / Fotokoláž (via TASR, Instagram)

Podľa oficiálneho hlásenia z 9. decembra 2020 bol Milan Lučanský premiestnený do Ústavu na výkon väzby v Banskej Bystrici.

„Ani Prešov, ani Ružomberok, ani Trenčín, ale Banská Bystrica. Čierne na bielom. Ministerka Kolíková to popiera, vraj to je len banalita. Vo väzbe zomrel človek a ona to nazve banalitou.“ píše na svojom Facebooku poslanec Blaha.

„Lučanského tu prevážali po celej republike, z nemocnice do nemocnice, z cely do cely, utrpel podozrivé zranenia, nemohol vidieť rodinu, narábali s ním ako s teroristom, nič im nesedí. A ona to nazve banalitou.“ rozhorčuje sa ďalej Blaha. „V každej inej civilizovanej krajine by už ministerka spravodlivosti stála v rade na úrade práce. Ale tuná kvetinka na ministerstve svojim jemným nežným hláskom zaševelí, že to je len administratívna banalitka.“

U kajúcnika Paksiho, ktorý obvinil generála Lučanského, našli 80 zlatých mincí a 100 tisíc eur

Podľa Blahu to „Kolíková ďalej dáva na terminátora v sukni.“ Nesedí mu zľahčovanie tragédie hrdinu, ktorý zatváral mafiánov. „V Kolíkovej je asi toľko emócií, ako v strúhadle na mrkvu.“ pripomína Blaha slová svojho straníckeho šéfa.

Blaha si nenechal ujsť možnosť kopnúť si do mainstreamovej  novinárky Moniky Tódovej z Denníka N. Podľa neho sa totiž konečne došlo na to, kto prenasleduje Moniku Tódovú. Orgány činné v trestnom konaní vraj prípad uzavreli a dospeli k jednoznačnému výsledku: „prenasleduje ju jej vlastné svedomie.“ píše Blaha.

„Ak náhodou bude tvrdiť, že ju sleduje auto a za volantom vidí Milana Lučanského, má to len jedno vysvetlenie – výčitky svedomia. Ona vie, že za to môže. A jedného dňa ju to zožerie zvnútra. Aj s tou jej sudkyňou. Navštívte psychiatra, pani Tódová, navštívte psychiatra.“ uzatvára k tejto téme svoj status poslanec Ľuboš Blaha.

Tódová píše na Instagrame, že Lučanský mal Covid

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info