HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Šokujúci prípad: Matka sa nevedela dočkať dieťatka, kamarátka jej ho vyrezala z brucha!

Reagan bola vo vysokom štádiu tehotenstva. Zdroj: FB / Reagan Hancock

Neuveriteľný prípad sa stal v americkom Texase. Reagan Hancock († 22) bola približne sedem a pol mesiaca tehotná, keď sa jej stalo niečo, nad čím zostáva rozum stáť.

Mladá mamička mala už s manželom Homerom trojročnú dcérku. Len v auguste zverejnila na Facebooku status, ako sa tešia na ďalší prírastok. ,,Čakáme ďalšie krásne dievčatko, malo by sa narodiť 10. novembra. Nevieme sa dočkať, kedy bude malá Braxlynn Sage tu s nami,“ napísala Reagan. To však netušila, že ju aj dcérku znesie zo sveta kamarátka, o šokujúcom prípade informuje portál cas.sk.

Kamarátka ako Satan v ľudskom tele
Taylor mala predstierať tehotenstvo. Zdroj: FB / Taylor Morton

Tá mladú ženu zabila a z maternice jej vyrezala dieťa. Telo mŕtvej Reagan našla v dome jej mama. ,,Naša krásna dcéra Reagan Hancock a jej nenarodené bábätko Braxlynn boli zavraždené satanom v ľudskom tele. Reagan bola jedným z najlepších ľudí, akých ste mohli stretnúť,“ plakala nad stratou dcéry jej mama. The Sun cituje informácie zo stránky charitatívnej zbierky pre manžela a dcérku zavraždenej ženy. ,,Reagan Hancock a jej bábätko boli sebecky zabité niekým, koho Reagan považovala za priateľku,“ znie na stránke. K hroznému činu sa napokon priznala Taylor Morton., ktorá kamarátku ubila a dobodala na smrť.

Šialený čin: Otec piatich dievčatiek rozpáral manželke brucho aby zistil, či čaká chlapca!

Najskôr vražda, potom brutálny čin
Reagan s prvorodenou dcérkou. Zdroj: FB / Reagan Hancock

Taylor po ohavnom čine spravila ešte niečo brutálnejšie, pretože potom z tela Reagan vyrezala dieťa a ušla s ním. Ako informoval denník McCurtain Gazette-News, „Kamarátka“ vzápätí s bábätkom sadla do auta a snažila sa ujsť, cestou ho ale musela odstaviť. Policajtovi, ktorý jej prišiel na pomoc, povedala, že porodila a dievčatko nedýcha. Muž sa síce snažil dieťatko oživiť, no neúspešne. Vyšetrenie v nemocnici napokon ukázalo, že Taylor ho neporodila.

Polícia bola medzitým privolaná k telu mŕtvej Reagan a oba prípady si spojila. Taylor sa k vražde kamarátky a únosu dieťaťa priznala. Portál True Crime Society si všíma konverzácie známych oboch žien v komentároch na Facebooku. Taylor na fotkách pózovala s tehotenským bruškom, ale podľa komentárov tehotenstvo len predstierala, píše v závere portál cas.sk.

Neuveriteľná tragédia: Matka zabila svojich päť detí, potom sa pokúsila o samovraždu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info