HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Ty už k nám nepatríš! Kráľovská rodina odmietla položiť veniec v mene Harryho, ten je sklamaný

Princ Harry / Facebook (Baller Alert)

Princ Harry z tepla luxusnej obývačky stámiliónovej rezidencie v losangeleskej Santa Barbare poslal žiadosť, aby za neho niekto položil veniec k vojnovému pamätníku Cenotaph v Londýne. Odpoveďou bolo, že má smolu! A tak sa vraj teraz vnuk kráľovnej cíti hlboko zarmútený, informuje portál Expres.

Princ Harry sám niekoľko rokov slúžil v Afganistane a veľa sa angažuje v pomoci vojnovým veteránom. Uctenie pamiatky padlých hrdinov pre neho vždy bolo výnimočnou udalosťou, ktorú si nenechal ujsť.

Časy sa bohužiaľ menia a teraz musí byť ryšavý princ v Los Angeles, kam si ho odviedla americká manželka Meghan. Že by do Británie kvôli takto špeciálnemu dňu odletel, to zrejme nebolo na programe dňa.

Princ William obvinil brata Harryho: Klamal o Archieho narodení!

A tak podľa serveru The Times Harry zaslal do Buckinghamského paláca žiadosť, aby niekto vzal veniec s jeho menom a išiel ho za neho položiť. Tak sa však nestalo. Dočkal sa odmietnutia s tým, že už nepatrí medzi členov kráľovskej rodiny.

Harryho podľa The Times toto rozhodnutie hlboko zarmútilo, rovnako ako to, že o jeho žiadosti zrejme nevedela babička Alžbeta, ale rozhodoval o tom niekto iný.

Buckinghamský palác situáciu nechcel komentovať, to isté platí aj pre zástupcov Harryho a Meghan.

Meghan vyžaduje od princa Harryho testy DNA! Bojí sa, že jej manžel nieje skutočný princ

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info