HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Raši vie, kto bude riaditeľom Trnavskej nemocnice: „Do funkcií dosadzujú svojich známych!“

Richard Raši. FOTO - TASR

Že by až tak? Repríza transparentnosti na „smerácky“ spôsob? Alebo podľa seba súdim seba či v najhoršom – bolo by to možné?

Dokonca, nejde iba o toto jedno meno. „Hlasák“ Raši vraj pozná viacero mien, ktoré v budúcnosti vyhrajú viacero výberových konaní. Tvrdí to portál parlamentnelisty.sk.

Veštecký status Richarda Rašiho – reprofoto FB (@Richard Raši)

“To nie sú ani výberové konania, to je dosadzovanie svojich známych do funkcií,” vyhlásil na margo výberových konaní v nemocniciach bývalý minister zdravotníctva Richard Raši (Hlas-SD). Novým riaditeľom nemocnice v Trnave sa podľa neho stane človek, ktorý posledných 5 rokov pracoval ako manažér finančnej spoločnosti, ktorá prefinancováva nové autá a nemocnicu pozná nanajvýš ako pacient.

To však nie je všetko. Prepojenia, ktoré Raši naznačuje, sú naozaj zarážajúce. Raši podľa portálu tipuje na víťaza Vladislava Šrojtu. A teraz to najzaujímavejšie. „Mimochodom, je to manžel hovorkyne ministra Mičovského a bývalej asistentky Matovičovho bratranca Jozefa Viskupiča… Pán minister Krajčí, gratulujem k ďalšiemu odborníkovi!,” napísal Richard Raši na sociálnej sieti.

Bolo by skutočne zarážajúce, ak by sa niekdajší minister zdravotníctva trafil. Richard Raši tiež avizoval, že v predstihu bude hovoriť aj mená ďalších víťazov výberových konaní ešte predtým ako sa výberové konania s uchádzačmi o funkcie v nemocniciach uskutočnia. Stojí za to sledovať jeho veštby.

Raši opäť vyzval Krajčího na odstúpenie, kritizuje zvyšovanie doplatkov liekov

 

 

 

 

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info