HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Donald neznáša prehry. Len tak sa nevzdá, tvrdí Ivana Trumpová

Ivana Trumpová / Facebook (Josef Brabenec)

Ivana Trumpová (71) prehovorila o výsledkoch prezidentských volieb v USA. Rodáčka zo Zlína prezradila, že jej exmanžel Donald Trump neznáša porážky a ona by bola najradšej, aby sa to už skončilo, informuje portál iDnes.

Donald Trump odmieta uznať, že Joe Biden vyhral prezidentské voľby. Podľa Ivany Trumpovej sa jej bývalý manžel len tak nevzdá. „Nevie prehrávať. Neznáša prehru, takže bude bojovať a bojovať a bojovať,“ uviedla pre magazín People.

Ju samotnú voľby nechávajú chladnou. „Chcem, aby to už skončilo, nech tak, alebo tak. Je mi to jedno,“ vyhlásila s tým, že ich deti Eric, Donald mladší a Ivanka si vedú dobre a ona sa nemôže dočkať, až sa presťahujú z Washingtonu.

Nelegálni migranti kradnú a znásilňujú ženy, vyhlásila Ivana Trumpová

„Chcem len, aby mohli žiť normálny život. Nie ten washingtonský so všetkým okolo, ale v New Yorku alebo kdekoľvek inde a jednoducho budú normálne žiť. Myslím, že sa im páčilo, že boli u Donalda, viedli voľby a videli, čo sa deje, ale teraz je to, vďaka Bohu, u konca. Nie som si úplne istá, čo chystajú,“ povedala.

Naznačila tiež, že by normálny život dopriala aj bývalému manželovi. Najprv však musí čeliť realite. „Musí ísť a vyhlásiť, že prehral. Som si však istá, že neznáša prehry. Ale ak prehrá, prehrá. Má veľa peňazí, môže ísť a žiť, kde chce a užívať si život,“ dodala.

Mr. Bean si doma stráži krásny poklad: Jeho dcéra by mohla zdobiť titulky časopisov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info