HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Kollár sa ohlásil z nemocničného lôžka: Pozrite, čo odkazuje ľuďom (VIDEO)

Screenshot videa / Facebook / Boris Kollár)

Dopravná nehoda predseda parlamentu Borisa Kollára vyvolala mnoho diskusií, no šéf našich zákonodarcov je po nej stále v nemocnici. Teraz sa z nej sám ozval.

Boris Kollár mal vážni nehodu v nedeľu 25. októbra podvečer a okrem neho sa pri nej vážne zranila aj bývalá finalistka Miss Universe Miroslava Fabušová, ktorá je tiež v nemocnici s vážnymi zraneniami. Teraz sa šéf parlamentu ozval sám a to priamo z nemocničného lôžka!

Lekári ho vytrhli hrobárovi z lopaty

Vo videu, ktorý predseda parlamentu nahral je vidieť, že jeho stav je naozaj vážny. Svoje krátke video začal poďakovaním. „Chcem vás všetkých pozdraviť a poďakovať sa každému, kto mi napísal povzbudivé slová. Veľmi si vážim, ako na mňa myslíte a ako sa modlíte, aby to dobre dopadlo,“ odkázal na videu šéf parlamentu a zároveň sa v ňom poďakoval aj svojmu osobnému šoférovi a ochrankárovi. „Napriek tomu, že boli zranení mi okamžite poskytli prvú pomoc. Rovnaká vďaka patrí aj náhodným zdravotníkom, ktorí sa ocitli na mieste nehody. Okamžite vyskákali z aut a išli pomáhať,“ opísal situáciu krátko po nehode. Veľavravné sú aj jeho slová o práci lekárov, ktorí sa o neho starali: „Naozaj, vytrhli ma hrobárovi z lopaty!“

Prehovorila Kollárova spolujazdkyňa. Dôvod kam sexica išla na vládnej limuzíne vás šokuje

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info