HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Majk Spirit mesiac po narodení dcéry vzdal poklonu samoživiteľkám: Nechápem, ako to robia!

Majk Spirit / Instagram (@majkspirit)

Je to už takmer mesiac, čo sa z rappera Michala Dušičky (36) alias Majka Spirita stal otecko. 1. októbra totiž jeho pôvabná manželka Marie (32) porodila ich prvé dieťa, dcérku s neobvyklým menom Aria. Tunajší búrlivák je dnes z bábätka ako sa vraví namäkko, píše portál Blesk.

Z rappera Majka Spirita sa stal v prvý októbrový deň hrdý otec a od tohto dňa sa mu zmenil celý život. Dievčatko Aria, ktoré sa okamžite stala stredobodom jeho vesmíru, bude čoskoro na tomto svete už celý mesiac, a za tú dobu si tento známy umelec uvedomil mnoho vecí.

Novopečení rodičia Majk Spirit s manželkou odtajnili bývanie: Tu spinká ich princezná!

Byť otcom podľa slávneho muzikanta, ktorý sa môže pochváliť napríklad Slávikom za objav roka 2012, je skrátka „mega úžasné, ale miestami aj fakt že náročné“.

A ešte ťažšie je to podľa neho pre tých, ktorí nemajú po svojom boku, tak ako on, milujúceho partnera, alebo inú oporu. „Obdivujem svoju manželku, ako to zvláda, ale občas sa mi zdá, že aj dvaja sme na to málo. Nechápem, ako sa to dá zvládnuť, keď má niekto viac takých malých človiečikov naraz. A už vôbec nechápem, ako to dávajú slobodné mamičky. Slobodní oteckovia sú už pre mňa úplné sci-fi,“ dumal na sociálnej sieti Majk a všetkým takým vystrúhal svoju poklonu: „Obrovský rešpekt všetkým dobrým rodičom!“

Jeho príspevok na sociálnej sieti sa dotkol nielen mnoho dojatých fanúšikov, ale aj ďalších celebritných rodičov. Svojimi lajkami a srdiečkami ho podporila napríklad speváčka Monika Bagárová (26), ktorá pred necelým polrokom dala život svojej prvorodenej dcérke Rumii.

Jiří Kajínek: Príbeh neobvyklého favorita sociálnych sietí!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info