HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„V politike by nemali byť ľudia psychicky chorí a sexuálne úchylní“, tvrdí Belousovová

Anna Belousovová Fotokoláž (via Facebook self)

„Nech sa vylieči čím skôr. A keď už bude schopný chodiť, nech čím skôr pobalí svojich pár „švestiek“ a zmizne z národnej rady aj politiky, do ktorej sa dostal ako maskot strany, ktorá by asi inak neprerazila“, odkazuje Anna Belousovová.

„Ak bude mať najbližšie premiér Matovič potrebu na niekoho zvaľovať svoju neschopnosť v boji s tou „hnusobou“ odporúčam mu, aby sa obrátil na svojho koaličného partnera so sebe vlastnými úprimnými slovami: „Boris, posr.l si to!“ Lepšie povedané znovu si to poriadne pohnojil Boris“, začína svoj príspevok na sociálnej sieti známa politička.

Na premiéra Matoviča útočí aj ďalej: „Nie ľútosť a dojáky na adresu Kollára, ste mali predvádzať na tlačovej besede pán premiér pri oznamovaní jeho dopravnej nehody.

Matovičova klauniáda a falošný pocit geniality, aj takto vidia nášho premiéra v zahraničí

Samozrejme nikto mu neželá nič zle. Nech sa vylieči čím skôr. A keď už bude schopný chodiť , nech čím skôr pobalí svojich pár „švestiek“ a zmizne z národnej rady aj politiky, do ktorej sa dostal ako maskot strany , ktorá by asi inak neprerazila.“

Belousovová je presvedčená, že Boris je len maskot, ktorý sa zmenil na hanbu a s ktorým si nevedia poradiť ani otcovia zakladatelia strany. Podľa nej by mal zasiahnuť hlavne Krajniak, avšak je jej jasné, že tak neurobí. A preto ďalší v poradí na „upratovanie“ je „vzor cnosti“, Igor Matovič. S posmeškom ho nazvala rytierom bez bázne a hanby.

„V čase keď premiér… a mnohí jeho verní, nasadzovali vlastné životy v boji s hnusobou, Boris zrejme znovu podľahol svojim pudom“, hovorí A. Belousovová a pokračuje: „v čase , keď nás – celé Slovensko drží vláda pre dobro veci doslova v domácom väzení, keď sa nemôžeme stretnúť so svojimi priateľmi a rodinou, keď sa ani deti nemôžu ísť pohrať so svojimi kamarátmi, predseda NR SR, alias druhý najvyšší ústavný činiteľ sa prevádza počas núdzového stavu a zákazu vychádzania s tzv. celebritkou!“

Slovensko je v ústavnej kríze, parlament je nefunkčný

Argumentuje tým, že „Výnimkou porušenia zákazu vychádzania je cesta do práce. Možno sa onedlho dozvieme, že buď išla do roboty tá „dáma“, alebo Kollár , alebo je ešte tretia možnosť. Možno išli do práce obaja. On sa chcel pridať ku Matovičovi s Krajčimu, už mal nachystaný aj skafander a spolucestujúca sa tiež chcela zapojiť ako dobrovoľníčka“, ironizuje Anna Belousovová.

Belousovová je presvedčená, že Kollár príde na vysvetlenie s nejakým dojemným príbehom pre svojich hlúpych voličov. To však političku neprekvapuje tak ako to, ako odkrývajú v týchto situáciách svoje skutočné vnútro ostatní členovia vládnej koalície, „sú to len kopy arogancie, namyslenosti a chorej túžby po moci ZA KAŽDÚ CENU.“

Bývalá podpredsedníčka SNS je presvedčená, že „dozrieva čas na zásadnú morálnu a hodnotovú obrodu politiky a politikov. V prvom rade, by tam nemali byť ľudia psychicky chorí a sexuálne úchylní“, zakončuje svoj rozhorčený status.

Prehovorila Kollárova spolujazdkyňa. Dôvod kam sexica išla na vládnej limuzíne vás šokuje

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info