HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Žena bola zachránená po tom, čo ju manžel 18 mesiacov držal zamknutú na toalete (VIDEO)

Ilustračné foto toalety / Pixabay

Žena, ktorá 18 mesiacov bola v zajatí v mizerných podmienkach na vonkajšej toalete s rozlohou 1 meter štvorcový, bola vyslobodená miestnymi úradmi v Indii, informuje portál RT.

Kontroverzný incident sa uskutočnil v dedine Rishpur v severoindickom štáte Haryana.

Neidentifikovanú 35-ročnú trojnásobnú matku v utorok zachránili policajti a sociálni pracovníci, pričom ju objavili v podvyživenom a oslabenom stave. Únosca nechal ženu pravidelne hladovať a niekoľko dní jej odopieral vodu.

„Bola taká slabá, že nemohla ani chodiť,“ uviedol policajný ochranca okresu Rajni Gupta. „Zjedla osem chapatii (indické jedlo), keď sme jej dali jedlo.“

Jej manžela Naresh Kumara, ktorý o sebe hovorí, že je nevinný a tvrdí, že jeho žena trpí ťažkými duševnými chorobami, zatkla na mieste polícia. Na podporu svojich tvrdení nemohol poskytnúť nijaké dôkazy.

„Hovorí sa, že je psychicky labilná, ale nie je to pravda,“ dodal Gupta. „Hovorili sme s ňou a bolo zrejmé, že nie je psychicky labilná.“

V brazílskom supermarkete sa regály zrútili ako domino, jedna osoba zahynula (VIDEO)

Pár je ženatý 17 rokov a majú spolu tri deti vo veku od 11 do 15 rokov.

Žena bola hospitalizovaná predtým, ako bola ponechaná v starostlivosti svojej sesternice, zatiaľ čo policajné vyšetrovanie jej hrozného utrpenia pokračuje.

Vo Washingtone uletel „vraždiaci sršeň“ označený sledovacím zariadením

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info