HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Pri nehode Kollára pomáhali záchranári štyrom osobám, tri previezli do nemocnice

Na snímke hasiči zasahujú počas dopravnej nehody predsedu NR SR Borisa Kollára (Sme rodina), ktorý havaroval za Slovnaftom na ulici Mramorova v Bratislave v sobotu 24. októbra 2020. FOTO TASR - Jakub Kotian

Počet účastníkov dopravnej nehody, ktorým v sobotu podvečer pomáhali záchranári v Bratislave, stúpol na štyroch. Pre TASR to uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová s tým, že jedného z účastníkov previezli do nemocnice s viacerými zraneniami, štvrtý účastník transport odmietol.

„Jedného z účastníkov transportovali do nemocnice s viacerými poraneniami celého tela, tzv. polytraumou. Počas prevozu bol pri vedomí a v stabilizovanom stave. Ďalší dvaja zranení, muž a žena, si poranili hlavu a hrudník a boli taktiež prevezení do nemocnice. Štvrtý účastník nehody transport do nemocničného zariadenia odmietol,“ priblížila Krčová.

Predseda Národnej rady (NR) SR Boris Kollár (Sme rodina) mal v sobotu podvečer dopravnú nehodu v Bratislave. Informoval o tom premiér Igor Matovič (OĽANO). Hovorkyňa Kollára Michaela Jurcová ozrejmila, že šéf parlamentu je v nemocnici, pri vedomí a podstupuje vyšetrenia. Rozsah jeho zranení zatiaľ podľa jej slov nie je známy.

Mimoriadna správa: Boris Kollár mal vážnu autonehodu. Je zranený!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info