HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Opäť nesklamala! Madonna nahodila nový imidž a všetkým vytrela zrak

Madonna / Instagram (@madonna)

Čo by to bolo za rok, keby v ňom Madonna (62) niekoľkokrát nešokovala. Ani tento nie je výnimkou! Kráľovná popu sa priebežne kúpala vo vani plnej ľadu, chodila na omladzujúce zákroky a cvičila ako o život. Výsledky sa dostavili čoskoro. Zase vyzerá ako mladica a provokuje, tentoraz v koži a s ružovými vlasmi.

Ako píše portál Expres, to, že mladistvý vzhľad pomaly, ale iste mizne, samozrejme neušlo ani kráľovnej popu samotnej. Tá už x niekoľko rokov veľmi šikovne spolupracuje s vybranými umelcami, dosť často s tými, ktorí radi šokujú, a mení hudobné štýly ako ponožky. Podobne „prezlieka“ aj svoj vzhľad. Vždy ale musí byť patrične „sexy a mladá“. Nie len tak nenútene, pokojne aj veľmi vynútene!

„Nový mix už budúci týždeň,“ oblažila fanúšikov upútavkou na chystanú nahrávku. Pri tej príležitosti predstavila aj nový vzhľad s ružovými vlasmi.

„Volám sa Champagne Rose,“ predstavila sa Madonna a fanúšikovia sa mohli zblázniť.

Faktom je, že keď si človek odmyslí jej povestné vyšportované, žilnaté (a chtiac nechtiac starnúce) paže, na fotkách akoby pózovala sympatická štyridsiatka v sexi koženom oblečku, ktorý nevyzerá, že by bol z umelej a navyše ekologickej kože. Milovníkov zvierat síce práve dvakrát nepoteší, na druhú stranu, klobúk dole.

Vyzerať takto v 62 rokoch a hlavne mať energiu na neustále zmeny imidžu a dlhé hodiny v posilňovni, obrie vane s ľadom alebo na pravidelné omladzujúce zákroky, nehľadiac na čas strávený na fotenie, nakrúcanie a v štúdiu, to by možno brali aj hociktoré štyridsiatky. Teda ten vzhľad a energiu, nie to všetko s tým spojené, ľadovú vaňu by si iste dámy radi odpustili.

Na pokraji mentálneho zrútenia: Madonna šalie kvôli koronavírusu!

Áno, Madonna nie je „obyčajná“ matka detí, ktorá zarába plus mínus priemerný plat, chodí na 8,5 hodiny do práce a potom má ešte šichtu doma. Na druhú stranu, ktorá žena by si to s ňou vymenila, s tým všetkým, čo za tým stojí?

Pôvabné (niekedy možno „trochu“ upravené) fotky a videá sú jedna vec, tá drina, ktorá je v 62 rokoch k takémuto výsledku potreba, je vec druhá. To už musí byť dotyčná nadpriemerne cieľavedomá. A to Madonna isto je. Fanúšikovia jej preto radi odpustia, že chvíľami až moc tlačí na pílu a niekedy na fotkách vyzerá ako porcelánová bábika.

Fínska premiérka sa odfotila bez podprsenky a rozdelila spoločnosť

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info