HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

“Ma se*eš, v oblečíku, taký tenký!…Nedokážeš NIČ!” Kemka vo videu Matovičovi riadne naložil

Juraj Kemka / Screenshot videa YouTube (Jozef Staš)

„Sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo“ a tak sa ľud začal baviť na osemročnom videu. Kraľuje sociálnym sieťam a zlepšuje koronadepresiu každému, kto si ho pustí.

Aspoň na chvíľu, keď už nás čaká ten lockdown! Vráťme sa v čase, keď sme o pandémii ani len netušili a pán premiér ešte nebol pán premiér. Hoci – ten je aktuálne najvýraznejšou postavou dneška. Práve v súvislosti s ním začalo po internete kolovať video, v ktorom munaložil herec Juraj Kemka a ktorému vdýchol nový život portál topky.sk.

Premiér Igor Matovič to fakt nemá ľahké. V podstate ani nezačal vládnuť a už sa o výhru nad ním pokúšala prvá vlna pandémie, ale – ako sa ukázalo – márne. S druhou už je to inak. Premiér nateraz márne okrem bežných politických záležitostí musí riešiť aj preventívne opatrenia, ktoré by mali spomaliť alebo v ideálnom prípade úplne zastaviť šírenie zákerného vírusu.

Premiérova snaha naráža na dané limity a systém „sľubujem čo som sľúbil a odvolávam čo som odvolal“ nie je proti Covidu príliš účinný. Npokon, premiér neúčinkuje v Pyšnej princeznej v úlohe popleteného kráľa, ale riadi Slovensko.A tak je naozaj výsostne aktuálny herec Juraj Kemka, ktorý vo viedeu premiérovi nakladá, koľko sa len doň vôjde.

Nedokážeš NIČ! Herec Kemka  video – Partička čelovka Matovič YouTube.com

Ide o zábery z kedysi obľúbenej šou Partička. Dvojica v zložení Juraj Kemka a Robo Jakab, hádajú mená, ktoré majú napísané na papieri prilepenom na čele. Druhý zo spomínaných tam mal uvedené „Igor Matovič“. No a jeho kolega mal za úlohu, ho svojimi odpoveďami naviesť na identifikáciu tohto mena.

Celé to nabralo grády, keď sa Jakab/Matovič opýtal či niečo dokáže. „Nedokážeš nič! Nič si nedokázal, len sa presúšaš s tým zemitým pred kamerami. Vybavené šlus!“ zahlásil Kemka, čím narážal na Matovičove večné spory s Alojzom Hlinom. Celé to už len zaklincoval odpoveďou na ďalšiu otázku: „A prečo ma pozerajú ľudia, keď nič nedokážem?“ „Lebo ľudia sú sprostí!“ odznie vo videu.

Video sa v týchto dňoch stalo virálnym.

To, čo chce Matovič, je protiústavné! Slová právnika isto premiéra nepotešia

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info