HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Hollywoodsky herec o smrti svojho otca: Zomrel presne, ako si prial, dostal infarkt, keď mal orgazmus

Matthew McConaughey / Facebook (Cinematologia)

Herec Matthew McConaughey (50) sa rozhovoril o smrti svojho otca Jamesa, ktorý zomrel v roku 1992. Matthew sa chystá vydať biografiu s názvom Greenlight a pri tej príležitosti sa rozhovoril o svojej rodine pre časopis People, informuje portál Super.

Zveril sa, že ho otcova smrť veľmi zasiahla. „Nemohol som tomu uveriť. Bol to môj otec, nikto a nič ho nemohlo zastaviť. Okrem mojej matky,“ nechal sa počuť. „Vždy mne a mojim bratom hovoril, že chce raz odísť, až sa bude milovať s mamou. A presne tak sa to stalo. Dostal infarkt pri orgazme.“

Hercovi rodičia mali veľmi vášnivý, ale aj búrlivý vzťah. Dvakrát sa rozviedli a celkovo trikrát vzali. Matthew zaspomínal aj na incident, pri ktorom sa jeho matka vyhrážala otcovi s nožom v ruke.

Nahá kampaň pre dobrú vec? Slávne hollywoodske tváre ukázali poprsie kvôli prezidentovi! (VIDEO)

Zato jeho vzťah s manželkou Camila Alves (38) je vraj úplne niečo iné. S tou sa oženil v roku 2012 a majú tri deti. Herec si vraj ani nepamätá, že by niekedy na svoju manželku zvýšil hlas.

„Stálo by to veľa úsilia, aby som vybuchol. Myslím, že v našej rodine zvládame vzťahy celkom dobre. Dosť na to, aby som nikdy nemusel kričať,“ dodal.

Fínska premiérka sa odfotila bez podprsenky a rozdelila spoločnosť

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info