HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Princovi praskli nervy! William nakričal na otca Charlesa

Princovia William & Charles / Facebook (Environmental Investigation Agency)

Kniha Vojna bratov od renomovaného odborníka na kráľovskú rodinu a spoluautora seriálu Koruna opäť odhalila niektoré z udalostí odohrávajúce sa za bránami Buckinghamského paláca. Tentokrát si autor Robert Lacey posvietil na princa Williama (38), píše portál Aha!.

V knihe, ktorá nedávno vyšla, odhaľuje autor princov blízky vzťah s matkou Dianou (†37). Tá dokonca Williama považovala za svojho blízkeho dôverníka. O niečo chladnejšie vzťahy mal s otcom, princom Charlesom (71), hlavne po tom, čo došlo k rozvodu s princeznou Dianou a nakoniec k sobášu s jeho súčasnou manželkou Camillou (73).

V emotívnych hádkach, v ktorých bol väčšinou na strane svojej matky, sa potom nebránil veľkým gestám a emóciám, kedy na svojho otca neraz zvýšil hlas. Charles pritom radšej diplomaticky mlčal, aby situáciu nezhoršoval.

Užívatelia sociálnych sietí sú ako drogovo závislí, tvrdí vojvodkyňa Meghan

Akonáhle bratia William a Harry (36) dospeli, k otcovi si našli cestu. Predovšetkým teraz možno povedať, že sa William s otcom najviac zblížili. Prispel k tomu aj odchod mladšieho z bratov do Spojených štátov, ktorý však znášala väčšina členov kráľovskej rodiny skôr negatívne.

Princ William si však viac ako jeho brat uvedomuje, že budúcnosť monarchie závisí na užšej spolupráci a nie je pre nikoho výhodné toľko chatrné vzťahy v rodine viac narušovať.

Fínska premiérka sa odfotila bez podprsenky a rozdelila spoločnosť

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info