fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Adela Banášová oslavuje 40 rokov: Prečo odmietla darčeky aj veľkolepú oslavu?

Adela Vinczeová (Banášová) / Facebook (Namasté)

Najúspešnejšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová (rodená Banášová) oslavuje 40 rokov. Avšak namiesto osláv pracuje a berie to ako všedný deň. Prekvapenie pre ňu vraj dokonca nemá ani jej manžel Viktor Vincze (29), píše portál Blesk.

Aj keď sa jedná o guľatiny, Adela si neželala darčeky ani oslavy. „Adelka nechcela žiadne prekvapenie ani dary. Dnes natáča celý deň Chart Show a ja vysielam Televízne noviny. Snáď sa nám podarí v aktuálnej situácii ísť spolu v dohľadnej dobe aspoň na našu liptovskú chatu,“ napísal pre Pluska.sk Adelin manžel Viktor Vincze.

Adopcia dieťaťa? Adela Banášová má veľké rodinné plány!

Za to jej rodičia si pre svoju dcéru darček prichystali. „Prekvapenie s manželkou samozrejme máme. Prezradiť to zatiaľ nemôžem, aby to zostalo prekvapením. Prezradiť však môžem aspoň to, že nejde o žiadny hmotný dar, je to skôr niečo éterického,“ prezradil uvedenému serveru Adelin otec Jozef Banáš (72).

Adela určite dostane veľa kvetov od kolegov, priateľov a snáď predsa len aj od svojho manžela. Aj keď s jeho prístupom k ekológii to zrejme bude poukážka na výsadbu stromu v parku. Vzhľadom k tomu, že majú zdieľaný Instagram pod jeho menom, tak ani jej fanúšikovia svojej obľúbenkyni nemôžu napísať gratuláciu alebo poslať veselé želanie.

Richard Müller priznal: Absurdné, ako mnoho situácií v mojom živote!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info