fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Mariah Carey: Zdrogovali ma a chceli predať pasákovi!

Mariah Carey / Twitter (@proceedwithsin)

Šokujúci denník Mariah Carey (50) konečne uzrel svetlo sveta! Kniha The Meaning of Mariah Carey (Zmysel Mariah Carey) je plná šokujúcich príbehov z detstva a skorej mladosti slávnej speváčky, ktorá nevyrástla zrovna v šťastnej rodine, informuje portál Vip Show.

Jej vlastná sestra ju napchala drogami a chcela ju predať pasákovi! Je ťažké tomu uveriť, ale taký príbeh sa stal slávnej speváčke Mariah Carey (50), navyše, keď mala iba 12 rokov. Spoveď bola odokrytá v najnovšej knihe Zmysel Mariah Carey, speváčkinej biografii. Ako sa ukázalo, Mariah nevyrastala v normálnej štvrti s bežnou rodinou…

Ako opisuje sama držiteľka Grammy, mnohokrát bola svedkom násilia. „Raz môj brat hodil matku o stenu tak tvrdo, že to znelo ako strelená zbraň,“ píše Mariah. Jeden z najviac šokujúcich príbehov je o jej sestre Alison. V pätnástich rokoch sa vydala a mala dieťa. Stala sa závislou na drogách a aby získala pozemok, „požičiavala“ dievčatá na prostitúciu drogovo závislým známym a nešetrila ani svoju vlastnú sestru.

Ako píše Mariah, Alison jej dala kokaín a posadila ju do auta so starším mužom. Budúcej hviezde sa však našťastie podarilo utiecť.

Elon Musk, ako ho nepoznáte: Než si nastrelil vlasy, bol z neho plešatý študentík

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info