fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Zúfalá Dara Rolins v neistote: Dostane sa vôbec domov?

Dara Rolins / FOTO: TASR

Posledné mesiace sú dobou plnou neistôt, čo na vlastnej koži spoznáva aj Dara Rolins, ktorá už musela zrušiť mnoho vystúpení. Teraz ju však trápi aj to, ako koronavírus komplikuje cestovanie, píše portál Stars24.

Mnoho slovenských umelcov sa zabývalo v Českej republike vrátane Dary Rolins, ktorá tam má trvalé bydlisko. Na rodnú krajinu však pochopiteľne nezanevrela a i v terajšej zložitej dobe sem rada vyráža nielen za prácou.

V týchto dňoch si ale nemôže byť istá ani tým, či absolvuje dohodnuté vystúpenia. „Máme pozvanie od usporiadateľa, na základe ktorého by sme mali prejsť hranice. Sama som na to zvedavá a napätá, pretože sa veci menia každú chvíľu“ zverila sa webu super.cz.

Kritizovaná Dara Rolins o plastických úpravách: „Viem, že som ku*evsky cool!“

Za všetky ťažkosti pochopiteľne môže Koronavírusová pandémia, ktorá spolužitie Čechov a Slovákov zásadne komplikuje. Obľúbená blond speváčka si preto želá, aby sa veci čo najskôr vrátili do normálu.

„Zvykla som si na to, že na Slovensko môžem a zo súčasnej situácie som smutná. Vtedy boli veľmi prísne pravidlá a bolo to fatálne a dlhodobé. Je to strašne zvláštny stav,“ konštatovala Dara Rolins.

Exmanželka Bolka Polívku Chantal Poullain (64): Prvýkrát otvorene o eutanázii svojej sestry!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info