HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Na internete si dohadoval sexuálne služby prišiel o tisícky eur

Ilustračné foto - TASR

O poriadny balík peňazí prišiel muž, ktorý si cez internet dohadoval sexuálne služby. Namiesto radovánok prišlo vydieranie. Vydierač už čelí obvineniam, na prípade však polícia stále pracuje.

Ako informovali na sociálnej sieti, muž sa cez internet zoznámil s istou ženou a písal si s ňou. Dohodli si osobné stretnutie spestrené sexuálnymi službami. Keď však muž zistil, že za tieto služby si účtuje 150 eur, cúvol.

Žena na neho začala tlačiť, že odmietla kvôli nemu iného zákazníka a dala mu kontakt na svojho “šéfa“, u ktorého si mal vybaviť zľavu. Následne sa rozbehol kolotoč. Ako informovala nitrianska polícia, od muža si vypýtali ďalších 200 eur za „ochranku“ ženy poskytujúcej tieto služby a za to, že vec nenahlásia na polícii.

Strana Vlasť má miliónový dlh, Harabin sa od neho dištancuje

Vydieraný muž na poskytnutý účet vložil 350 eur. Potom prišli na rad ďalšie platby. Muža v nepravidelných intervaloch kontaktoval “šéf“ a vyhrážal sa mu rôznymi formami násilia a oznámením veci polícii. Vystrašený muž platil ďalej. Peniaze si požičiaval a suma, ktorú zaplatil, sa vyšplhala na 34 500 eur.

“Kriminalisti vykonali u podozrivej osoby domovú prehliadku. Zadržaného 33-ročného muža z Močenka obvinili z obzvlášť závažného zločinu vydierania. Na objasňovaní prípadu nitrianska polícia spolupracuje aj s bratislavskými krajskými kriminalistami. Škoda spôsobená touto osobou sa tak pravdepodobne navýši na viac ako 200-tisíc eur,” uviedli policajti.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info