HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Fiasko finalistov SuperStar: Prvý spoločný koncert, fanúšikovia však nedorazili!

Facebook (Obchodní centrum Letňany)

Včera prebehol prvý koncert finalistov a víťazky tohto ročníka SuperStar. Že ste to nepostrehli? Nie ste jediní! Na udalosť, ktorá v minulých rokoch zakaždým zaplnila celé nákupné centrum či námestie, prišla tentoraz hŕstka detí a asi päť dospelých, píše portál Blesk.

„Veľkolepý“ prvý spoločný koncert Barbory Piešovej (20), Martina Schreinera (22) a Dominiky Lukešovej (17) hostilo pražské Obchodné centrum Letňany. Pódium bolo postavené na veľkom parkovisku, na ktoré sa zmestí aj niekoľkotisícový dav. A práve takéto čísla, vzhľadom k obrovskému záujmu posledných finálových večerov, čakali úplne všetci.

Keď sa ale do areálu dovlieklo pár pobláznených tínedžeriek v sprievode rodičov, ktorí po uzretí situácie zhodnotili, že tlačenica a možná nákaza koronavírusom nehrozí, finálová trojka musela prijať krutú pravdu: sláva je pominuteľná a záujem opadol.

SuperStar Barbora Piešová dala dole strojček: „Mám zuby ako lopaty!“

Po tom, ako trio pre zhruba stovku mladučkých fanúšikov zaspievalo svoje najväčšie hity, prišiel čas na autogramiádu. A pohľad to bol veru ešte smutnejší. Z „davu“ sa do fronty zaradil iba zlomok najoddanejších účastníkov a finalisti mali za pár minút hotovo. Piešová, Schreiner aj Lukešová si to ale tak ako tak užili. Zrejme.

Daniela Peštová uzemnila fanúšičku: Nečakaný slovný útok si Haberova manželka len tak nedá!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info