HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Šokujúca smrť vnuka Elvisa Presleyho: Benjamin Keough spáchal samovraždu vo veku 27 rokov!

Elvis Presley & Benjamin Keough Twitter (@violet_skyx)

Vnuk kráľa rock’n’rollu Elvisa Presleyho (†42) a syn Lisy Marie Presleyovej (52) Benjamin Keough spáchal údajnú samovraždu v nedeľu vo veku 27 rokov, informuje portál iDnes.

Telo Benjamina Keougha bolo nájdené v nedeľu po polnoci v jeho dome v Kalifornii. Príčinou smrti bola strelná rana mierená do hornej časti hrudníku, s najväčšou pravdepodobnosťou išlo o samovraždu, informovala agentúra TMZ s odvolaním sa na policajné zdroje.

Správu o úmrtí Keougha potvrdil aj manažér jeho matky Lisy Marie Presleyovej. „Lisa svojho syna nadovšetko milovala, bola to láska jej života. Je zdrvená, ale snaží sa zostať silná pre svoje 11-ročné dvojčatá a staršiu dcéru Riley,“ uviedol Roger Widynowski.

Elvis Presley sa musí z neba smiať: Z podoby jeho vnuka sa vám podlomia kolená!

Benjamin Keough bol vnukom Priscilly Presleyovej a Elvisa Presleyho. Jeho otcom je prvý manžel Lisy, muzikant Danny Keough. Lisa Marie Presleyová bola vydatá celkom štyrikrát, pričom jej najslávnejším partnerom bol spevák Michael Jackson. Dcéry dvojčatá má s hudobným producentom Michaelom Lockwoodom. Jej mužom bol v rokoch 2002 – 2004 tiež hollywoodsky herec Nicolas Cage.

Travolta je zdrvený! Jeho manželka, hollywoodska herečka Kelly Prestonová umrela vo veku 57 rokov

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info