HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

ŠOK: Europoslankyňa Monika Beňová čaká bábätko!

Na snímke europoslankyňa Monika Beňová počas brífingu s novinármi v rámci predstavenia nových europoslancov 19. júla 2019 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann

„Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6. mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky,“ napísala na sociálnej sieti M. Beňová.

Europoslankyňa za Smer-SD Monika Beňová čaká dieťa. Politička, ktorá bude mať v auguste 52 rokov, informácie denníka Plus Jeden Deň potvrdila aj na sociálnej sieti.

„Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6. mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky. Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné a zároveň veľmi osobné a intímne obdobie v živote ženy,“ napísala na Facebooku.

 

Podľa informácií Plus Jeden Deň by otcom dieťaťa mal byť advokát Ľubomír Klčo (36), s ktorým dlhé roky spolupracovala. Beňová má z prvého manželstva syna Martina (30), druhé manželstvo s Fedorom Flašíkom bolo bezdetné.

Tehotenstvo si politička paradoxne práve vďaka koronakríze užila. „Bola som v treťom mesiaci, takže som nemusela cestovať do Bruselu, stresovať sa na letisku, ani chodiť medzi ľudí. Možno aj preto som zvládla celé obdobie absolútne bez problémov,“ povedala Pluske.

Meghan prišla o najlepšiu kamarátku, tá sa jej teraz vyhráža: „Už nemám čo stratiť, poviem pravdu!“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info