HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Daniela Peštová uzemnila fanúšičku: Nečakaný slovný útok si Haberova manželka len tak nedá!

Daniela Pestova / Facebook (模迷)

Ženy zo sveta krásy to mnohokrát nemajú jednoduché. Na vlastnej koži to poznala aj modelka Daniela Peštová, ktorá čelila nečakanému slovnému útoku na internete. Akú vadu u nej spozorovala jedna z jej fanúšičiek?

Paľo Habera určite nepochybuje o tom, že má doma krásnu ženu, ale fanúšičky Daniely Peštovej vedia jej fotografie komentovať veľmi nevyberavo. Podľa portálu Stars24 ju nedávno na sociálnej sieti jedna taká upozornila na „extrémne ovísajucu kožu z viečok“, ktorú by vraj chcelo orezať. Modelka si to však nenechala páčiť.

„Prečo by som si mala niečo orezávať? Nikdy som sa vo svojej koži necítila lepšie ako dnes, pár mesiacov pred päťdesiatkou,“ načrtla autorke komentáru svoj pohľad. Avšak tým ešte neskončila!

Priznanie Haberovej manželky Peštovej: Výchova detí ostala iba na nej!

„Ak je pre vás pohľad na prirodzene starnúcu tvár tak traumatizujúca, nesledujte ma a sústreďte sa na profily vytuningovaných tvárí, ktorých je na sociálnej sieti veľa. Ja nemám v najbližšom čase v pláne niečo orezávať,“ odkázala manželka slávneho hudobníka.

Fanynka sa ale nedala a pripomenula, že dnes ide o kozmetickú záležitosť za relatívne málo peňazí. Peštová ju ale odbila slovami, že „to nie je jej gusto“.

Dominika Gottová na mizine: Ako predavačka údenín žiada ľudí, aby si ju stále neprezerali!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info