HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Michal David oslavuje 60. narodeniny: Prišiel o peniaze i kamarátov! Prečo?

Michal David Zdroj: Facebook (Michal David)

Za pár dní oslávi okrúhlu šesťdesiatku, kráľovi diskoték Michalovi Davidovi preto venoval pozornosť portál Blesk, aby sme si spolu s ním pripomenuli Davidove svetlé chvíle, ale aj tie temnejšie..

V živote sa vraj najviac spálil pri požičiavaní peňazí kamarátom. S úspechom speváka sa spájajú aj práve spomínané peniaze. Vybudoval honosný domov s nahrávacím štúdiom na okraji Prahy, vlastní americké autá za astronomické sumy a kúpil si aj dom na Kanárskych ostrovoch.

V minulosti často vypočul prosby kamarátov, aby im finančne pomohol. Lenže potom prišla zrada. „Zažil som to neraz. Je mi to vždy hrozne ľúto, keď ma podvedie niekto, koho poznám 30 rokov, a niečo také by som od neho vôbec nečakal.“

Aká matka, taká Katka: Dcéra Madonny prevetrala prsia aj ochlpenie!

„Väčšinou ide fakt o peniaze. Stratil som veľa kamarátov, ktorí potrebovali založiť. Bohužiaľ, 99% z nich už nikdy nevrátilo, čo si požičali,“ prezradil David, ktorý sa z toho poučil. „Preto už od istej doby nepožičiavam nikomu. Vždy potom o toho človeka prídete ako o kamaráta,“ hovorí hitmaker.

Davidov majetok je pre jeho manželku Marcelu (59) v jednom iste nezávideniahodný. Čo totiž dať k narodeninám človeku, ktorý všetko má, a čo nemá, to si môže bez problémov kúpiť? Napriek tomu ho dokázala prekvapiť a David to kvitoval s nadšením!

„Ona vie, že nič nepotrebujem. Ale naposledy mi darovala výlet do Las Vegas a zakúpila vstupenky na koncerty Mariah Carey, Cher a tiež na Magic Show Davida Copperfielda. Mám s ním dokonca fotku. A hlavne mi zariadila návštevu v Pawn záložni, ktorú často sledujem v televízii v relácii Majstri záložne. Kúpil som si tam certifikovanú zlatú platňu Eltona Johna. To bol super výlet!“

Nezaradenie Slovenska medzi bezpečné krajiny pre Spojené kráľovstvo nepovažuje MZV za opodstatnené

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info