HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Bezcitná matka v Česku brutálne týrala štvormesačné bábätko, dieťa kvôli nej príde o zrak!

detské násilie na deťoch medvedík
Ilustračný obrázok © Shutterstock

Českom otriasa ďalší desivý prípad týraného dieťaťa. Tentoraz sa ho dopustila matka v Hradci Králové. Bábätko v dôsledku týrania skončilo v nemocnici a muselo podstúpiť náročnú operáciu. Teraz zrejme príde o zrak. Prípad vyšetrujú kriminalisti, informuje portál Extra.

Pred niekoľkými týždňami českí policajti obvinili mladú matku z ťažkého ublíženia na zdraví. Matka sa mala dopustiť týrania na štvormesačnom bábätku, ktoré následne skončilo v nemocnici s vážnym poranením hlavy. Dieťa muselo podstúpiť náročnú operáciu. Ako informovala televízia Nova, operácia hlavy bola veľmi náročná. Bábätko síce prežilo, avšak zrejme navždy stratilo zrak.

Hneď od začiatku bolo zrejmé, že zranenia dieťaťa nie sú výsledkom nehody. Podozrivá bola matka bábätka a z lekárskych záverov vyplýva, že s dieťaťom musela silne triasť. Kriminalisti sa budú tiež zaoberať tým, či zranenia nevznikli aj nejakým ďalším násilím.

Ohavná matka držala dcéru 26 rokov v búde a kŕmila ju mačacím žrádlom!

„Mladá žena je obvinená z ťažkého ublíženia na zdraví, hrozí jej 12-ročný trest. Žena čaká na ďalšie vyšetrovanie vo väzbe, pretože sudca akceptoval návrh na jej väzobné stíhanie,“ uviedla policajná hovorkyňa Eva Prachařová.

Dodnes celé Česko zdvíha zo stoličiek prípad utýraného Marečka z českého mestečka Louny. Za jeho smrť nesie vinu Josef Kuča, ktorý bol odsúdený na 22 rokov vo väzení, avšak trest si už neodpyká, pretože spáchal samovraždu. Na chlapcovi sa dopúšťal ohavného týrania vrátane hasenia cigariet o kožu.

Záhadou však ostáva smrť maličkého Tadeáša, ktorý bol nájdený v rieke. Jeho matka najprv policajtom oznámila, že zaspala v parku a keď sa prebudila, dieťa bolo preč. Následne sa však zistilo, že dieťa je už dávno po smrti a jeho telo sa nachádza v rieke. V tomto prípade zatiaľ nebolo vznesené žiadne obvinenie. Väčšina má však jasno.

Eminem predpovedal zmiznutie hviezdy zo seriálu Glee už v roku 1999! Fanúšikov ochromil jej posledný odkaz

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info