HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

„Snažím sa ho vyrovnať“: Ruská olympionička má problém s jej zadkom, pretože je príliš veľký na synchronizované plávanie

Instagram @chigirevavlada / Koláž redakcia HD

Ruská olympijská majsterka v plávaní Vlada Chigirevová odhalila, že trpí neobvyklým problémom: snaží sa zbaviť svojho dobre zaobleného zadku, ktorý jej podľa nej bráni vo voľnom pohybe vo vode, informuje portál RT.

Na rozdiel od žien, ktoré trávia hodiny v telocvični, aby si vybudovali silné zadky, Chigirevová vynakladá úsilie na presný opak.

25-ročná majsterka v plávaní sa sťažovala na sociálnych médiách, pričom zdôraznila, že jej „krivky“ spôsobujú ťažkosti v športovej kariére.

„Zdedila som od svojich rodičov úžasný tvar tela, ale v športe vás tieto krivky skutočne môžu obťažovať. Zatiaľ čo väčšina žien sa snaží zväčšiť zadok, ja sa ho snažím vyrovnať,“ napísala plavkyňa.

Majsterka v plávaní tiež zdieľa video, kde ukazuje cvičenia, ktoré jej pomáhajú vyriešiť tento „problém“.

Chigirevová a ostatní jej spoluhráči v súčasnosti pokračujú v denných tréningoch aj napriek pauze, ktorá bola spôsobená krízou Covid-19.

Plavkyňa, ktorá má okrem olympijského zlata 11 svetových a tri európske tituly, sa pripravuje na ďalší ročník letných hier v Tokiu, kde má v pláne obhájiť svoj titul.

Ruské morské panny, ako sa často nazývajú synchronizované plavkyne v krajine, sú na medzinárodnej scéne neporazené už po dobu 20 rokov od víťazstva na letných olympijských hrách v Sydney v roku 2000.

S barlou a hore bez: Madonna sa ani ako šesťdesiatnička nahých fotiek nebojí! (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info