HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Slovenské cesty sa zmenili na pohrebisko! Nehody boli v Budmericiach aj Banskej Bystrici (foto)

Foto - Facebook - Polícia SR - Bratislavský kraj

Pri nehode pri Banskej Bystrici bolo do nemocnice prevezených päť osôb.

Po tom, ako polícia oznámila smrteľnú nehodu nehodu motocyklistu priecestí na trase Kúty smer Sekule, pribudli do smutnej štatistiky ďalšie dve fatálne dopravné nehody.

V utorok po zrážke osobného vozidla s motocyklom medzi obcami Ružindol a Budmerice vyhasol život 33-ročného motorkára. Podľa informácií z miesta dopravnej nehody prechádzal motorkár na Honde v smere do obce Budmerice.

Pri prejazde pravotočivej zákruty z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde došlo k stretu s autom zn. Ford Focus. Motorkár pri dopravnej nehode utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Foto: Facebook – Polícia SR – Bratislavský kraj

 

V utorok krátko po 9:00 hodine sa stala v Banskej Bystrici v časti Uľanka ďalšia smrteľná dopravná nehoda.

60-ročný vodič na vozidle VW Tiguan z Prešova viedol vozidlo s Donovalov smerom na Banskú Bystricu a z doposiaľ nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru. V tom čase išlo vozidlo Hyundai v smere od Banskej Bystrice a 55-ročný vodič tohto vozidla sa snažil oproti idúcemu autu vyhnúť, ale už sa mu to nepodarilo a došlo k čelnej zrážke.

Pri nehode sa zranili obidvaja vodiči aj ich spolujazdci. Do nemocnice bolo prevezených päť osôb. Vodič vozidla VW Tiguan v nemocnici zraneniam podľahol.

Foto: Facebook – Polícia SR – Banskobystrický kraj

Informácie poskytla polícia na sociálnej sieti.

Milióny z kauzy Dobytkár boli na účty obvinených vkladané v hotovosti

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info