HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Deti sa na streche opili do bezvedomia, ratovali ich hasiči!

Foto: Facebook - Polícia SR - Trenčiansky kraj

Policajti spozorovali skupinu detí, ktoré pobehovali po streche, jeden z chlapcov opakovane zvracal a upadal do bezvedomia.

Novomestskí policajti poskytli prvú pomoc 14-ročnému chlapcovi v bezvedomí. Nachádzal sa na streche jednej z rozpadnutých budov kotolne spolu s ďalšími deťmi, niektoré z nich popíjali alkohol. Chlapca neskôr odviezli záchranári do nemocnice. Informovala o tom v nedeľu trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

„Policajti spozorovali skupinu detí, ktoré pobehovali po streche a hrozilo, že by mohlo dôjsť k ich zraneniu. Preto ich išli na strechu skontrolovať. Jeden z chlapcov opakovane zvracal a upadal do bezvedomia,“ opísali policajti.

Partia detí vo veku od 13 do 17 rokov na streche podľa nich počúvala hudbu a dvaja chlapci vo veku 14 a 13 rokov i popíjali alkohol. „Policajti okamžite začali chlapcovi poskytovať neodkladnú prvú pomoc a privolali Rýchlu zdravotnú pomoc (RZP). Bolo potrebné ho dať dole zo strechy a odviesť do nemocnice.

Do príchodu RZP policajti kontrolovali pulz chlapca, nakoľko bol stále v bezvedomí,“ priblížila polícia. Po príchode hasičov sa podarilo dať chlapca zo strechy dole a následne ho záchranári odviezli do nemocnice.

Neďaleko Viedne zastrelili Čečena, polícia zvažuje politický motív

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info