HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

To by ste od Kate nečakali: Neudržala svoje nervy na uzde kvôli Meghan!

Kate Middleton & Meghan Markle Zdroj: Twitter (Kate Middleton)

Pokoja nebolo vojvodkyni Kate (38) dopriate ani po odchode Meghan (38) z paláca. Je to presne naopak! Teraz musí oveľa dôraznejšie hájiť vlastnú dôstojnosť a psychickú pohodu. Ale nie vždy to ide tak ľahko, píše portál Aha!

Skrátka už má Kate plné zuby večného porovnávania s vojvodkyňou zo Sussexu Meghan. Ktorá je krajšia? Ktorá je inteligentnejšia? Ktorá je výrečnejšia, chudšia, má lepší zmysel pre módu? Raz bola víťazka Kate, inokedy Meghan. Lenže odlúčením druhého kráľovského páru od rodiny vôbec nič neskončilo.

Kšeft snov pre Meghan a Harryho: Milión libier za pár minút pred publikom!

Po článku v britskom magazíne Tatler, ktorý ju nielen prirovnal k prepracovanej riaditeľke firmy bez nároku na dovolenku, pretože musela prebrať všetky Meghanine povinnosti, ale ešte ju naďalej s ňou porovnával, to Kate údajne prestala psychicky a emocionálne zvládať.

Do tvrdenia magazínu sa následne právne oprela celá kráľovská rodina. Uvedený magazín sa ale bráni, že všetko, čo napísali, je pravda podložená výpoveďami blízkych priateľov členov rodiny. S tým nesúhlasí ani Kate, ani Kensingtonský palác, ktorý vydal oficiálne vyhlásenie, v ktorom popiera všetky podobné tvrdenia.

Demi Lovato to strieda ako ponožky! Speváčka je po uši zamilovaná s novým partnerom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info