HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Michael Jackson mal totálne zničené nohy: Rozpadali sa mu zaživa!

Michael Jackson Zdroj: Twitter (Michael Jackson)

Michael Jackson (†51) pred svetom skrýval mnoho nepríjemných tajomstiev, avšak toto ste zrejme o ňom ešte nevedeli. Jeho nohy sa mu totiž doslova rozpadali zaživa, píše portál Šíp.

So správou o tom, koľko si kráľ popu vytrpel kvôli svojim nohám, prišiel jeho dvorný lekár Conrad Murray (67). Ten vo svojej knihe tvrdí, že legendárny spevák vždy nosil ponožky, aby skryl deformované nohy s rastúcou plesňovou infekciou, vďaka ktorej jeho nohy vyzerali, ako by sa rozpadali! Išlo navyše o veľmi bolestivú nepríjemnosť.

Dr. Murray tvrdí, že spevák mnohých hitov nemohol postupom času predvádzať ani svoje slávne tanečné kreácie bez toho, aby u tanca trpel. Keď údajne predvádzal svoj slávny moonwalk, zažíval bolesť, ktorá podľa Murrayových slov akoby ani „nebola z tohto sveta“!

Exmanželka Eltona Johna: Dlhé roky v ústraní, teraz sa pripomenula žalobou!

Nohy kráľa popu boli pokryté mozoľmi, odhaľuje doktor vo svojej knihe This Is It, v ktorej Michealovu pokročilú chronickú plesňovú infekciu opísal do najmenšieho detailu. Uviedol, že spevák kvôli plesni nikdy nevyzliekal z nôh ponožky, pretože sa hanbil za to, ako jeho nohy vyzerali.

Ochromujúca hubovitá pleseň sprevádza utrpenie v posledných dňoch života Michaela Jacksona, ktorý zomrel v júni 2009 na zástavu srdca po tom, ako mu Murray poskytol smrteľnú dávku návykových liekov proti bolesti.

Kde pracoval Vin Diesel, než sa preslávil? Tieto fakty ste o ňom zrejme nevedeli

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info