HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Malér za malérom: Johnny Depp musel na súde vysvetľovať jeho drogové aktivity!

Johnny Depp Zdroj: Facebook (Johnny Depp (Jonny Depp))

Slávny herec Johnny Depp (57) má ďalší problém! Po tom, ako prekonal rozvod s manželkou Amber Heardovou (34), musel na súde vysvetľovať, prečo mal jeho asistent pre neho zháňať drogy, informuje portál Stars24.

Johnny Depp je možno vynikajúci herec, s jeho povahou je to už však horšie. Najprv mal spory s exmanželkou Amber, ktorú údajne mlátil. Teraz sa navyše ukázalo, že lietal aj v drogách.

Na súde totiž musel vysvetľovať sms správy, v ktorých požadoval, aby mu jeho bývalý osobný asistent zháňal drogy, konkrétne išlo o kokaín a extázu. Správy pochádzajú z roku 2015 a zverejnil ich britský denník The Sun. Asistent mu v nich napríklad sľúbil, že mu omamné látky zoženie ráno.

Exmanželka Johnnyho Deppa na pokraji kolapsu: Podpásovka od právnikov a miliardové odškodné!

„Sakra, daj mi kontakty, ja sa o to postarám. Už to nerieš,“ odpovedal mu naštvaný herec. „Keď to nemajú, nemôžem to doniesť. Nie je to profesionálny dealer. Prinesiem ti to, ospravedlňujem sa,“ odpísal mu asistent.

„Potrebujem viac kokaínu, čo najskôr. A tiež nejakú extázu. Nie som na tom dobre, nikomu to nehovor,“ mal odpovedať herec, ktorý sa k smskám odmietol vyjadriť.

Kde pracoval Vin Diesel, než sa preslávil? Tieto fakty ste o ňom zrejme nevedeli

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info