fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 30.06.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Medzinárodný obchod alebo korešpondencia bude úspešná. Súdne rozhodnutia nemusia byť priaznivé. Musíte prevziať kontrolu nad svojim životom a urobiť niekoľko zásadných rozhodnutí. Priateľ vytiahne starý problém.

Blíženci

22.05- 21.06

Problémy s peniazmi sa zdajú byť veľké, ale sú dočasné. Zdá sa, že kariérny front nie je vyrovnaný. Romantika je na dobrej úrovni. Odpočinok od rodinného problému, ktorý Vás zahlcuje, prináša nové odpovede.

Rak

22.06 – 22.07

Tento týždeň tvrdo pracujete, a preto je čas, aby ste sa uvoľnili. Neočakávaná párty by mohla byť dobrým nápadom. Rodičom sa musí dnes dopriať.

Lev

23.07- 23.08

Vyhnite sa dnes riskantným dobrodružstvám. Vaša láska k náročným úlohám by Vás mohla dostať do zbytočných problémov.

Panna

24.08 – 23.09

Dnes ste tajnostkársky a to je správne. Každá práca by sa mala považovať za dôvernú. Vaša dôverčivá povaha Vás núti zveriť sa zlým ľuďom a to by Vás mohlo dostať do problémov.

Váhy

24.09 – 23.10

Použite svoje osobnostné kúzlo, ale nič nepodpisujte ani s ničím nesúhlaste. Bude sa hodovať. Švagrovci budú problematickí. Romantika sa bude rozvíjať.

Škorpión

24.10 – 22.11

Ak patríte do skupiny, môže Vám byť poskytnutá vedúca úloha. Dôraz sa kladie na štúdium, čítanie a vedenie účtovníctva. Zmluvy, ktoré podpíšete tento týždeň, Vám pomôžu z finančného a profesionálneho hľadiska zlepšiť Vašu budúcnosť.

Strelec

23.11 – 21.12

Dnes budete mimoriadne atraktívnymi pre opačné pohlavie. Buďte opatrní a dajte si pozor na priateľov, ktorí stoja pri Vás iba keď všetko ide dobre. Investície do umenia a nehnuteľností môžu byť dnes ziskové.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Fyzické aktivity Vás udržia v dobrej kondícii. Prejde obchodná dohoda. Zámorská zmluva je životaschopná. Váš zjavne jedinečný spôsob, ako robiť veci, upútal pozornosť niekoho na vyššej pozícii.

Vodnár

21.01- 19.02

Možno budete musieť urobiť nejaké zmeny. Aby ste sa dostali na správnu cestu buďte pripravení použiť svoje kúzlo a intelekt. Nečakajte na príležitosti, ale choďte von a objavujte ich.

Ryby

20.02 – 20.03

Príležitosti na cestovanie a socializáciu sú zrejmé. Komunikujte o tom, ako sa cítite so svojím partnerom. V práci na seba zbytočne príliš nepriťahujte pozornosť.

Baran

21.03 – 20.04

Pokúste sa byť dnes úprimní a nároční. Vaše osobnostné kúzlo Vám pomáha získať podporu u iných ľudí. Tvrdohlavosť Vám neprinesie úspech.

Zdroj horoskopov: www.deccanherald.com
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info