HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Maroš Kramár vyviazol bez trestu: V civilizovaných krajinách by to bolo neprípustné, tvrdí odborníčka

Maroš Kramár / Facebook (Maroš Kramár)

Maroš Kramár nakoniec veľkú kauzu posledných dní prežil relatívne bez následkov, čo niektoré Slovenky nesú veľmi ťažko. Stoja si totiž za tým, že takéto správanie k ženám je v 21. storočí neprípustné, píše portál Stars24

Ako už vieme, Maroš Kramár z kauzy, ktorú po niekoľko dní riešilo celé Slovensko, vyviazol bez trestu. Televízia JOJ po sérii konzultácií nezistila, že by daná situácia naplnila znaky sexuálneho obťažovania, z ktorého bol niektorými ľuďmi obvinený.

Obľúbený herec čelil obvineniu po tom, ako sa v rámci relácie Inkognito objavili zábery, na ktorých prešiel prstom po pozadí maskérky. Spokojnosť s finálnym verdiktom televíznej stanice ale nepanuje vo všetkých kruhoch.

„Sexuálny škandál“ Maroša Kramára: Mnohé ženy sa búria, Studenková to však vidí inak

„Takéto video v priamom prenose si neviem predstaviť v civilizovaných krajinách Európskej únie ani napr. v USA, kde by sa tým Maroš Kramár diskvalifikoval z prístupu do mainstreamových médií,“ konštatovala pre web pluska.sk odborníčka Oľga Pietruchová.

Na Slovensku je podľa nej situácia iná. „U nás, bohužiaľ, ešte nie je verejnosť ani táto generácia starších sexistických mužov natoľko uvedomelá, aby vôbec boli schopní pripustiť, že takéto správanie k ženám v 21. storočí nie je prípustné,“ dodala expertka.

Pravda o finále SuperStar: Víťazka Piešová spievala v bolestiach a mala ústa plná krvi!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info