HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Zomrel Jiří Pomeje starší: Zlomila ho smrť syna, následne dostal „jeho“ chorobu!

Jiří Pomeje mladší. Zdroj: Facebook (Jiří Pomeje oficiální profil)

Rok po smrti svojho syna Jiřího Pomeje († 54) zomrel aj jeho otec, Jiří Pomeje starší. Práve on stál synovi po boku počas jeho boja s chorobou a vtedy, keď sa mu zrútilo manželstvo s Andreou Pomejeovou (32), podľahol rovnakej chorobe ako syn, píše portál Blesk.

„Stalo sa to už niekedy v druhej polovici marca, chorý bol ale už dlhšie, myslím že od leta minulého roka,“ potvrdila Blesku vdova Andrea.

„Ešte vlani v lete sa videl s Aničkou, a potom už si len párkrát zatelefonovali. Viem, že jeho liečba bola náročná a neprebiehala dobre, preto sa ani neplánovalo, že by sa nejako stretli. Tú správu mi volala Jiříkova sestra Petra, a pokiaľ viem, neželal si ani pohreb,“ dodala Pomejeová.

Silikónová partnerka „Terminátora“ Vémolu ukázala figúru v bikinách: Toto je jej trik, aby vyzerala príťažlivo!

Mrazivé je aj to, že Pomeje starší ochorel rovnakým typom choroby ako syn. „Mal rakovinu hrtana, choroba mu ale na konci metastázovala do kostí a potom nasledoval veľmi rýchly koniec. Obaja to mali ako cez kopirák. Je to desivé,“ dodáva smútiaca vdova.

Vzťahy v rodine navyše neboli ideálne. Jiří Pomeje starší bol so synovou mamičkou rozvedený a ich vzťahy boli napäté. Andrei neskôr zazlievala, že sa s Jirkom pred jeho smrťou chcela rozviesť. „Ani som sa nepýtala, kde bol pochovaný, neprislúcha mi to,“ dodala Andrea.

Hokejista Petr Nedvěd trénuje s kočíkom! Zatiaľ naprázdno

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info