HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Sukničkár Jágr zbalil pohľadnú brunetku! Spoločný víkend trávili v luxusnom hoteli (FOTO)

Zdroj: Twitter (Lubos Brabec)

Aj keď sa o Jaromírovi Jágrovi (48) v poslednej dobe hovorilo hlavne v súvislosti s Elizabeth Kopeckou (25), zdá sa, že pravdepodobne skórovala úplne iná mladá dáma. Tá je cieľavedomej speváčke, ktorá má slabosť pre slávnych mužov, celkom podobná, píše portál Expres.

Medzi mnou a Jaromírom je všetko v kamarátskom duchu. Sadli sme si nielen pracovne, ale aj ľudsky,prezradila pred časom Elizabeth Kopecká, ktorá pre známeho hokejistu pracuje ako marketingová špecialistka. Priznala, že Jaromírovi Jágrovi a ostatným pred zápasmi aj spieva.

Niekedy, keď ma nechajú, snažím sa im spievať, ale smejú sa mi. Ale dosť ma v speve podporujú, doplnila mladá kráska s tým, že všetci v klube vrátane Jágra vedia, že chce byť speváčkou.

So slávnym hokejistom bola v minulosti už niekoľkokrát spájaná, zdá sa však, že je jeho srdcu bližšia úplne iná dáma. So sympatickou brunetkou, ktorá nebude mať viac ako 25 rokov, Jágr strávil uplynulých pár dní v luxusnom hoteli Savoy v Špindlerovom Mlyne.

Kucherenko urážlivo komentovala schudnutie speváčky Adele. A strhla sa mela!

Dáma, s ktorou hokejistu fotografovia Expresu vyfotili, je síce Kopeckej docela podobná, vo finále sa však podobá skôr Ive Kubelkovej a Inne Puhajkovej, s ktorými Jágr v minulosti randil. Že by zrovna ona bola jeho ďalšia partnerkou?

Hokejistovi musí byť v každom prípade dosť blízka, keď s ňou strávil niekoľko dní a nocí v Špindlerovom Mlyne. Počasie im síce moc neprialo, dvojica sa však zabavila aj tak. Nechýbali výlety ani spoločná večera vo vile priateľov.

Na prvý pohľad bolo jasné, že Jágrovi je v dámskej spoločnosti viac ako dobre. Rozžiarené úsmevy či galantné gestá dávali najavo, že sa tu možno začína písať ďalšia kapitola partnerského života legendárneho hokejistu, do ktorej naposledy významne prispela podnikateľka a bývalá tanečnica Veronika Kopřivová.

Ktovie, možno práve kvôli tejto kráske Jaromír Jágr pred nedávnom zhodil kučery a fúzy z doby karantény.

Marián Čekovský oplakáva zdrvujúcu stratu v rodine: „Bol to ten najväčší zdroj lásky…“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info