HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Prečo nenosí klasické spodné prádlo? Lucie Vondráčková vymenila podprsenky za niečo nezvyčajné!

Lucie Vondráčková / Fotokoláž (Instagram #lucievondrackovaofficial)

Speváčka Lucie Vondráčková (40) bola v obliekaní vždy iná. Akoby ostala v čase Marmelády a odvtedy nosí vyťahané mikiny, voľné nohavice a celkovo sa štylizuje do „puberťáckej“ módy. Čo je ale zvláštne a puberťačky to asi nerobia, je, že Lucka odmieta nosiť klasickú podprsenku. Za čo ju vymenila?

Portál Expres píše, že speváčka Lucka Vondráčková nedávno oslávila štyridsiate narodeniny, aj keď by ste to pravdepodobne netipovali. Nielenže na svoj vek vyzerá stále tak mlado, ale jej štýl obliekania k veku vôbec nezodpovedá. Skôr by sa za neho nehanbili pätnásťročné dievčatá, ktoré majú rady odhalené ramienko vo väčšom svetri alebo vyťahané nohavice a štíhly pás.

Čoho si môžete všimnúť, kedykoľvek má na sebe speváčka toto voľnočasové oblečenie, je to, že má stále nejakú šnúrku uviazanú za krkom. Čo by to tak mohlo byť?

Lucie Vondráčková zarobila 28 miliónov korún: Ako k nim prišla?

Nie je to nič iné ako horný diel plaviek, ktorý má Lucka namiesto klasickej podprsenky. Svoje zväčšené poprsie asi nechce nosiť v push-upe, a preto volí časť oblečenia na kúpanie, ktorú si uväzuje za krkom.

Nie je to skôr nepohodlné a nehygienické mať na sebe celý deň podprsenku z plaviek? Veď sa pod ňou musí veľa potiť a nevetrá ako napríklad čipkovaná podprsenka.

To, že Lucia nosí horný diel plaviek, spoznáte podľa toho, že jej večne trčí spod tričiek či svetrov a je zaviazaný za krkom. Speváčka bola vždy iná, asi jej vyhovuje mať plavky zaviazané za krkom, aby mohla nosiť odhalené ramienko.Trebárs jej to príde viac sexi a myslí si, že tým pritiahne viac pozornosti od mužov.

Jedno je ale isté. Mala by aspoň kvôli silikónom radšej nosiť klasickú podprsenku, aby sa jej nekazil tvar pŕs, keď ich má „priviazané“ celé dni v plavkách.

Marián Čekovský oplakáva zdrvujúcu stratu v rodine: „Bol to ten najväčší zdroj lásky…“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info