HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR SLOVENSKO

Kucherenko urážlivo komentovala schudnutie speváčky Adele. A strhla sa mela!

Zdroj: Twitter (HITky.sk)

Šokujúca premena speváčky Adele (32) je pestro riešená aj v kruhoch silikónových modeliek. Silvia Kucherenko (36), na adresu držiteľky Grammy uviedla, že jej schudnutá postava, ktorá veľa fanúšikov vydesila, je lepšia ako jej predchádzajúca podoba veľryby, píše portál Blesk.

Keď sa Adele pred pár dňami objavila v novom videu a ukázala prepadnutú tvár a vyvalené oči, fanúšikov to znepokojilo. Je ich obľúbená speváčka v poriadku? Neprehnala to s tým chudnutím? Podľa indícií mala Adele za pár mesiacov schudnúť neuveriteľných 45 kilogramov, čo je síce skvelé, ale je dôležité vedieť, či za tým stálo cvičenie a zmena jedálnička alebo drastické diéty striedané s hladovaním.

Je Monika Bagárová na všetko úplne sama? Jej zápasník si odišiel plniť sny do sveta

K jej premene sa vyjadrila aj ultraštíhla Silvia Kucherenko, ktorá speváčku pochválila, že schudla. A to veľmi zvláštnym spôsobom. Adele vyzerá teraz výborne! Žiadne kilá navyše jej neprospievali, keď vyzerala ako vorvaň! Uviedla na Instagrame.

Modelka, ktorá váži približne toľko, koľko Adele počas svojej cesty k štíhlej línii schudla, si po následnom návale kritiky uvedomila, čo napísala, a svoje kritické slová chcela vziať späť. Opäť veľmi zvláštnym spôsobom. Mne je to jedno … nech každý vyzerá, ako chce, nikoho neodsudzujem. Mne sa páči štíhlosť, a ak nesúhlasíte, nemusíte, uviedla. Nech sa jej páči štíhlosť, alebo nie, pripodobňovať niekoho k veľrybe nie je práve ohľaduplná voľba slov.

„Týranie zvierat rozhodne nepodporujem!“ Plačková odmieta kritiku za venčenie tigra

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info