HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Uvidí princ William vyrastať svoje deti? Toto má byť zdrvujúca pravda o jeho zdraví!

Zdroj: Twitter (The Cambridges )

Princ William mal zložité detstvo, pretože jeho mamička Diana tragicky zomrela, keď bol ešte malý. Teraz mu však hrozí, že ani on sám neuvidí vlastné deti vyrastať. Má totiž údajne veľmi závažný zdravotný problém, píše portál Stars24.

Princ William sa relatívne nedávno dozvedel, že čím je starší, tým horšie vidí. Práve od týchto slov sa odrazil magazín National Enquirer, ktorý zašiel v novom článku tak ďaleko, že tvrdí, že následník trónu úplne oslepne.

Podľa nemenovaného dvorana sa princ obracia na najlepších doktorov, aby mu pomohli, v opačnom prípade mu hrozí, že do piatich rokov príde o zrak. „Verejne priznal, že sa jeho zrak zhoršuje,“ hovorí zdroj.

Princ William povedie kráľovské financie. Bude jeho brat Harry musieť prosiť o peniaze?

„Za bránami paláca som sa dozvedel, že sa princ bojí úplnej straty zraku,“ konštatuje zasvätená osoba a dodáva: „ Kate sa to snaží niesť statočne ako vždy, ale všetci sa obávajú dopadu na ich osobný život. Williamov boj so slepotou je určite strašný a zdrvujúci,“ dodal tento zdroj.

Serveru Gossip Cop, ktorý sa zaoberá overovaním informácií o zahraničných celebritách, však tvrdí, že princ William tak vážny problém nerieši. Magazín údajne iba využil jeho priznanie a problém nafúkol.

Cibulková sa stala matkou. Porodila syna a dala mu slovenské meno

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info