HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Aneta Parišková bojujúca so zákernou rakovinou: V parochni ju takmer nikto nespoznal!

Zdroj: Facebook (Aneta Parišková) / Instagram (aneta_pariskova_official) / Fotokoláž: Redakcia HD

Moderátorka Aneta Parišková (48) už viac ako mesiac bojuje s rakovinou. To je aj dôvod prečo jej začali vypadať vlasy a tak jej manžel hlavu oholil. Cez víkend Aneta odprevadila svojich dvoch synov k prvému svätému prijímaniu, kde ju však skoro nikto nespoznal, píše portál Blesk.

Moderátorka so zákernou chorobou bojuje veľmi statočne. Liečbu podstupuje na onkológii, ale medzi chemoterapiami trávi čas doma so svojim manželom Miroslavom a tromi synmi – Danielom (12), Gabrielom (8) a Nathanom (7). Víkend bol pre jej dvoch starších synov veľkou udalosťou, kde ich matka nemohla chýbať.

Cibulková sa stala matkou. Porodila syna a dala mu slovenské meno

„Danko a Gabko mali dnes prvé sväté prijímanie. Mali z toho veľkú radosť a hlboký zážitok. Verím, že im úprimná viera v Boha bude celý život dávať silu a nádej pri prekonávaní životných prekážok tak, ako ju viera dáva mne. Teším sa, že som mohla byť pri tom (áno, tá pani so slnečnými okuliarmi a s krátkymi vlasmi som ja),“ okomentovala spoločnú fotku Parišková, ktorej to aj v parochni veľmi pristane.

„Myslím, že jemu je jedno, aká som, aj keby som nemala vlasy, zuby alebo čokoľvek iné. Myslím si, že toto je skutočná láska,“ uviedla pre Top Star a dodala: „Mala som husté dlhé vlasy, takže som zistila, že keď ich nemám, tak mi je zima na hlavu. Takže budem musieť nosiť nejakú čiapku alebo parochňu.“

Uvidí princ William vyrastať svoje deti? Toto má byť zdrvujúca pravda o jeho zdraví!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info