fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Patrasová v slzách: „Môj milenec v Taliansku bojuje s koronavírusom!“

Fotokoláž / Redakcia HD

Na známu českú herečku Dagmar Patrasovú (63) sa toho zosypalo v poslednej dobe veľa. Dlhodobá nevera manžela Felixa Slováčka (76), rakovina dcéry Aničky (24) a k tomu aj pandémia, ktorá postihla hlavne jej milenca Vita (50), informuje portál Ahaonline.cz.

„Overila som si v praxi, že v núdzi naozaj poznáš priateľa,“ uviedla Patrasová. Herečku sa snaží podporovať, pritom má podnikateľ Vito sám starostí až nad hlavu.

Jedným z dôvodov je, že žije v Taliansku, ktoré pandémia koronavírusu postihla najviac zo všetkých krajín. Umierajú tam denne stovky ľudí, čiže sa o neho Patrasová prirodzene bojí. Navyše Vito podniká v cestovnom ruchu, čo len potvrdzuje jej obavy, nehovoriac o tom, že ako hotelier má oprávnený strach z budúcnosti.

Astrologička tvrdí, že koronavírus by mal oslabiť v máji

„Napriek tomu mi denne volá, dokonca aj niekoľkokrát a povzbudzuje ma,“ zverila sa herečka. „Vito je moja jediná opora. Je neskutočný optimista, to je veľký dar. Robí mi každý deň aj napriek trúchlivým skutočnostiam krásny,“ chváli svojho milenca.

V poslednej dobe spolu dokonca varia. „Naposledy to bolo panna con prosciutto,“ tvrdí Patrasová. „Pustím mobil a sme v spojení. Vidíme sa a môžeme sa rozprávať z očí do očí,“ chváli súčasné technické vymoženosti. Syn Felix (36) občas privezie svojej mame ukázať jej vnukov. Dcéra Anička, hviezda seriálu Ordinácia v ružovej záhrade, kde hrá sestričku Radku, už skončila všetky predpísané chemoterapie. Teraz musí ešte na operáciu, pri ktorej jej odstránia nádor.

„Nehnevajte sa na mňa, nechcem o tom hovoriť. Nemôžem. Ale pevne verím, že sa Andulka uzdraví,“ uzatvára Patrasová s nádejou. Aj túto ťarchu na duši jej Vito pomáha niesť. Aničku totiž pozná od jej troch rokov.

Nevlastný syn Evy Krížikovej konečne prehovoril. Aká je pravda o ich neľahkom vzťahu?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info