fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR SLOVENSKO

Pôvabná Jasmina Alagič je hrdá na Slovákov. Odkaz pre všetkých fanúšikov!

IlustračnéFoto-RedakciaHD

Aj na slovensku sa celebrity snažia presvedčiť fanúšikov, aby dodržiavali opatrenia nariadené vládou. Rytmusova manželka Jasmina je na správanie spoluobčanov hrdá, aj keď to vraj nejakú dobu trvalo, než to začalo byť ideálne.

Byť v kontakte s niektorým z nakazených sa chcú za každú cenu vyhnúť. Ako už bolo informované balkánska kráska dala už takmer dva týždne dozadu jasne najavo, ako sa budú správať.

„Nie že by som bola panikárka, ale na druhej strane sa chcem správať zodpovedne. V situácii, v ktorej sme sa ocitli, som sa rozhodla, že sa budeme stretávať len s uzavretým okruhom priateľov a len doma, „uviedla vtedy.

Rytmus a Jasmina sa obávajú najhoršieho: Z domu ani na krok!

Dnes už sa doma izolovala prevažná väčšina Slovákov a manželka populárneho rappera to kvituje. „Som nenormálne hrdá na to, ako to všetci berú. Zodpovedne! „Odkázala fanúšikom na Instagrame.

„Je úžasné vidieť spolupatričnosť. Jasne, nebolo to tak hneď od začiatku, ale čudujete sa? Veď sme toto všetko videli len vo filmoch, pochopiť, že sa nás to fakt týka, jednoducho chcelo čas. Myslime pozitívne. Bude dobre, „napísala Alagic Vrbovská.

Rytmus a Jasmina cenzurujú naďalej: Z tváre Sanela urobili puzzle

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info