fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Vojvodkyňa Meghan si usilovne hľadá prácu! Bude z nej superhrdinka?

Fotokoláž Redakcia HD

Vojvodkyňa Meghan intenzívne hľadá prácu, aby s Harrym uživili rodinu aj po odchode z kráľovskej rodiny. Podľa The Sun je americká herečka veľmi ambiciózna a o novom zamestnaní má v podstate jasno.

Od prvého apríla bude vojvodkyňa Meghan voľná, prestane totiž oficiálne fungovať v rámci britskej kráľovskej rodiny. S princom Harrym si tak budú musieť zarábať sami. Ona ovláda herecké remeslo, ku ktorému sa podľa všetkého chce vrátiť. Podľa britských médií pôvodne inštruovala svojho agenta, aby jej našiel úlohu v populárnych superhrdinských filmoch.

Aký dôvod mala kráľovná nenávidieť Meghan? ODTAJENÉ FAKTY!

Najnovšie informácie webu denníka The Sun už ale hovoria o niečom inom. Podľa neho vedú kroky Američanky najskôr do televízie. Údajne už mala prebehnúť rad stretnutí Meghan s televíznymi agentmi.

„Meghan je ďalej veľmi ambiciózna a otvorená návratu pred kameru, čo je práca, ktorú miluje a robí dobre,“ tvrdí zdroj serveru s tým, že veľký comeback plánuje na jeseň, konkrétne v septemberi, alebo októbri.

Prekvapením ale je, že nemá záujem účinkovať v seriáloch, ktoré ju preslávili. „Pred herectvom preferuje dokumentárnu tvorbu, v ktorej by sa mohla zaoberať problémami, ktoré ju zaujímajú. Veľmi sa teší, čo si pre ňu budúcnosť pripraví,“ dodal zdroj.

Kráľovná Alžbeta II. opustila kvôli šíreniu koronavírusu Buckinghamský palác

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info