fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Harry Potter alkoholik?! Šokujúca spoveď Daniela Radcliffa

Fotokoláž / Redakcia

Svetoznámy herec Daniel Radcliffe (30), známy predovšetkým ako Harry Potter, sa 10 rokov po poslednej klapke záverečného dielu osemdielnej ságy zveril, že v závere nakrúcania úplne prepadol alkoholu.

V rozhovore pre rozhlasovú stanicu BBC 4, ktorý sa nakrúcal práve o filmoch na motívy kníh J.K. Rowlingovej, sa anglický sympaťák nečakane otvoril. Úloha okuliarnatého čarodejníka sa s ním vraj ťahá dodnes.

„Zakaždým, keď prídem na nejakú skúšku, mi hlas v hlave hovorí: Každý v miestnosti si myslí, že si tu len kvôli Harrymu Potterovi. A vlastne je to pravda. Aspoň ma to motivuje opakovane dokazovať, že som herec, ktorý zvládne aj iné úlohy,“ zveril sa.

Šport: Šíriaci sa koronavírus si údajne vyžiadal život McGregorovej tety, obranca Juventusu Turín Leonardo Bonucci venoval 120-tisíc eur talianskym lekárom

Fenomenálny úspech filmov mu vraj okrem slávy a peňazí priniesol aj výčitky. „Mal som obrovské šťastie, že som niečoho takého dosiahol v tak mladom veku. Ale zároveň som kvôli tomu mával pocity viny,“ priznal s tým, že úľavu hľadal v alkohole.

„Ale pitie sa mi potom vymklo. Ako sa blížil koniec natáčania, spanikáril som z toho, že som nevedel, čo bude ďalej,“ zveril sa. Alkoholu sa po niekoľkých mesiacoch intenzívnej konzumácie nadobro vzdal už na konci roka 2010. Od tej doby je vraj triezvy.

Historický rodinný dom Harryho Pottera je na predaj: Majiteľ je zúfalý, nikto ho bohužiaľ nechce!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info